Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

Ono na trgu nije vodopropusni beton vec podno grejanje.

Tu struji topao vazduh koji se greje preko peci koja se lozi negde u podrumu stare zeleznicke.

Tako su radili u starom Rimu.

Edited by villiem
  • Haha 2
Link to comment
On 15. 2. 2023. at 19:24, beta kentauri said:

ne postoji dovoljno dobar pakao za te lešinare 

Imao sam i suprotan primer - Pink taxi me je vozio od bloka 45 do Slavije, ali se negde zajebo usput pa odosmo put sajmišta... pa je onda morao da se koriguje, i to je sve trajalo podugo. Kaže "ja sam novi, mada mi se ovo dosad nije desilo" i onda je insistirao da ništa ne platim, na kraju se ja ipak mašim za novčanik (mislio da mu dam makar nešto, kažem "benzin je tako skup") - ali, jok, nije hteo da naplati ništa. Eto i toga ima.

  • +1 4
Link to comment

Kako je uspeo da se izgubi, kad je samo sine trebao da prati, linija tramvaja broj 7 ili 9 ?

Svakako posteno sa njegove strane.

Moja sestra kad dodje u BG, koristi CarGo, kad ja ne mogu da je vozim, nije se zalila na vozace koji ne poznaju grad.

Link to comment
4 minutes ago, Milosh76 said:

Kako je uspeo da se izgubi, kad je samo sine trebao da prati, linija tramvaja broj 7 ili 9 ?

Na šinama nema ispisano od koje su linije.

Možda je i pratio šine, ali one što idu preko mosta na Adi, pa otišao do Sajma.

Sad svi imaju navigaciju, osim ako nije bio potpuni divljak. Uneo je ko zna šta u to, a nije Beograđanin, to je jasno.

Link to comment

Nije bio divlji taksista, legitimno Pink Taxi, ali nije iz nekog razloga imao (ili koristio) navigaciju... ne znam zašto. On je išao kao tramvaji do neke petlje, a onda je tu uzeo pogrešan izlaz i posle nije mogao lako da se vrati.

Link to comment
7 hours ago, Indy said:

Imao sam i suprotan primer - Pink taxi me je vozio od bloka 45 do Slavije, ali se negde zajebo usput pa odosmo put sajmišta... pa je onda morao da se koriguje, i to je sve trajalo podugo. Kaže "ja sam novi, mada mi se ovo dosad nije desilo" i onda je insistirao da ništa ne platim, na kraju se ja ipak mašim za novčanik (mislio da mu dam makar nešto, kažem "benzin je tako skup") - ali, jok, nije hteo da naplati ništa. Eto i toga ima.

ovo je pravo čudo.

mora da se prosula zvezdana prašina, otvorio neki portal, pa omađialo taksistu.

sad i nikad više 

šalu na stranu, nov u poslu i još uvek nije prodo dušu đavolu.

  • +1 2
Link to comment

ama desi se, ako je petlja radnichka, tamo ako malo ne pazish, mozesh da se nadjesh ono, random iznanadjen, nema veze sa iskustvom uopshte.
to je bukvalno portal u vishe buducnosti [emoji38]ol:

sent from bash mnogo dobar novi bubamoto



  • +1 3
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...