Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

18 minutes ago, Barti66 said:

 ili je stigao nalog sa vrha da se svi mobilišu i krenu najzad da rade svoj posao.

E, ajd' da vidimo i to čudo, da oni nešto pametno rade.

Link to comment
23 hours ago, Hamlet Strašni said:

Па пази, не верујем да је баш питао Вучића за ово са лемингом на глави. Рекао је шта му је прво пало на памет да би отклонио кривицу од себе.

Lemurom.

 

Na šta si tačno mislio u onom postu “zažaliće”?

Link to comment
E, ajd' da vidimo i to čudo, da oni nešto pametno rade.
aleksandar jednim migom oka moze da pochne da pravi funkcionalnu drzavu od ovog majmunarnika, ako reshi da ga to usrecuje. od sutra ujutro. od juche.
on je sada u takvoj poziciji.

nije da bih odushevljeno podrzala bilo kakav njegov chin, pa takav i jedan neki u korist zajednice, nego bih da se malo odmorim. ostarila sam gledajuci vechni svinjac.

sent from bash mnogo dobar novi bubamoto





  • +1 3
Link to comment
3 minutes ago, gospa buba said:

aleksandar jednim migom oka moze da pochne da pravi funkcionalnu drzavu

ali KOME da namigne?!*

taj voz je davno prošao.

 

edit. 
*sve i da hoće da namiguje, a neće. paihopata deceniju postojano, svesno i namerno uništava državu i pravi majmunmalu.

Edited by pt 2.0
  • +1 4
Link to comment

chovek.je vlasnik milion pojedinachnih ljudi, bez familija i kumova. neka namiguje, a oni neka mu djuskaju. nikad nije kasno.

sent from bash mnogo dobar novi bubamoto



  • +1 1
Link to comment
10 minutes ago, gospa buba said:

aleksandar jednim migom oka moze da pochne da pravi funkcionalnu drzavu od ovog majmunarnika, ako reshi da ga to usrecuje. od sutra ujutro. od juche.
on je sada u takvoj poziciji.

nije da bih odushevljeno podrzala bilo kakav njegov chin, pa takav i jedan neki u korist zajednice, nego bih da se malo odmorim. ostarila sam gledajuci vechni svinjac.

sent from bash mnogo dobar novi bubamoto




 

Slažem se, sve bi mogao kad bi hteo.

 

Vidjet ćemo da li će se ikada njegovi i naši interesi poklopiti.

 

Strepnja mi je dublja od nade.

 

Aleksandar dela samo kad je priteran, ili kad proceni da mu je to korisno zbog nečega.

 

Možda je sad procenio.

Edited by Ptica trkacica
  • +1 1
Link to comment

nece se preklopiti nikad, nije to probkem.

problrm je kolichina moci koja je upotrebljiva za bukvalno bilo shta. pa i to.

sent from bash mnogo dobar novi bubamoto



Link to comment
32 minutes ago, pt 2.0 said:

Lemurom.

 

Na šta si tačno mislio u onom postu “zažaliće”?

Znam, zezao sam se, dobro mi zvučalo. 
 

Vesic mu praviti zvrčke od uprave do medija i nazad. To je isto radio Siniši Malom. 

  • Hvala 1
Link to comment
39 minutes ago, gospa buba said:

chovek.je vlasnik milion pojedinachnih ljudi, bez familija i kumova. neka namiguje, a oni neka mu djuskaju. nikad nije kasno.

sent from bash mnogo dobar novi bubamoto


 

Ja sam više za Aleka psihopatu, jako i do samog kraja

Šta ima da se umiva 45e ,ko preživi ,preživi  ako neko preživi a valjda hoće  

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Fakundo Sava said:

Ja sam više za Aleka psihopatu, jako i do samog kraja

Šta ima da se umiva 45e ,ko preživi ,preživi  ako neko preživi a valjda hoće  

 

Najbolje rezultate dobijamo kada ga postavimo kao ravnopravnog, to radi eu birokratija i onda ima smisla da ga drze kao najboljeg za ovde. Ono sto deo nas ovde radi je zanimljivo posto on reaguje odbrambeno na te neke napade i generalno na neprihvatanje, otpor je uvek jaci od akcije jer ima sve poluge jer smo tako narasli, al to nije bitno vec da li bi on krenuo kontra kao sinus, da ga ostavimo na miru i svi se uclanimo. Nama je jedina sansa lik koji ima apsolutnu moc koliko zaostajemo, da krene obrnuto posto mu ovo dosadi, njemu se mozda sns gadi, on zeli ds telo a da je on glava. Sve ove promene okolo ne idu nam u korist jer sto manje ima da se dokazuje nekome a sve manje ima, moze da izgubi ovaj polet da stalno nesto radi i spasava, onda nam ostaje rastureno politicko nesto sto ne lici ni na sta, sa zavetnicima u institucijama, sto ce da bude samo beskonacno mucenje u mestu, znaci najjaci vucic je sansa, ako mu klikne.

Link to comment
32 minutes ago, Hamlet Strašni said:

Vesic mu praviti zvrčke od uprave do medija i nazad. To je isto radio Siniši Malom. 

hmm. sećam se (tačnije - sve vreme pamtim) vesićevu izjavu nakon savamale. ništa nije rekao eksplicitno, a ja sam zauvek stekla utisak da je akciju odradio siniša mali a da on sam nije imao nikakve veze sa tim.

 

ovo za zvrčke ne znam, niti sam provalila. ali mi je čudno da je vučić to dopuštao. siniša je njegova najuža mafija.

Link to comment
Znam, zezao sam se, dobro mi zvučalo. 
 
Vesic mu praviti zvrčke od uprave do medija i nazad. To je isto radio Siniši Malom. 

Sve vreme je bio "rat" ekipe oko Malog i oko Vesića što je zapravo preslikana netrpeljivost njih dvojice.
Isto je bilo i sa Radojičićem i Vesićem samo je ovaj bio "lakši" protivnik...



....shiit has hit the fan.
  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...