Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

On 15.3.2022. at 13:19, Barti66 said:

Msm da je razlog što su u stvari drugari...:fantom:

  Reveal hidden contents

Kažu neki zli jezici

 

 

totalna nebuloza. ljudi ne kapiraju koje su razmere sikaniranja na koje sbb nailazi svakodnevno, da ne govorimo o tome da se na trzistu takmice sa ljudima koji preplacuju sve po nekoliko puta.

Link to comment
1 hour ago, radisa said:

Ja sam se vozio u liftu u upravnoj zgradi SBBa, pre jedno 5-6-7 godina sa Šolakom...

 

Postoji... :)

Moji baba i deda iz KG znaju njegove roditelje, super ljudi kazu.

 

Samo sam zaboravio da li su zivi.

 

Majka valjda doktorka.

 

 

Edited by Milošica
  • Haha 3
Link to comment
5 hours ago, nenad said:

 

totalna nebuloza. ljudi ne kapiraju koje su razmere sikaniranja na koje sbb nailazi svakodnevno, da ne govorimo o tome da se na trzistu takmice sa ljudima koji preplacuju sve po nekoliko puta.

izvin'te, nema veze sa naslovom ali, danas sam za potpalu roštilja uzeo novine u kojima je pisalo da je atalanta prodata za manje od otkupa TV prenosa engleske lige.

Link to comment
6 hours ago, nenad said:

 

totalna nebuloza. ljudi ne kapiraju koje su razmere sikaniranja na koje sbb nailazi svakodnevno, da ne govorimo o tome da se na trzistu takmice sa ljudima koji preplacuju sve po nekoliko puta.

Nekažem da je tako, samo da kruže neke priče...osnovano ili ne...čak i da je istina, pa neće ići zagrljeni, objavljivati ljubav i  proslavljati sklopljene poslove nama na oči...heh.

Link to comment
5 minutes ago, Barti66 said:

Nekažem da je tako, samo da kruže neke priče...osnovano ili ne...čak i da je istina, pa neće ići zagrljeni, objavljivati ljubav i  proslavljati sklopljene poslove nama na oči...heh.

 

pa ok, ja sam napisao da nije tako a napisao i zasto sam u to siguran. 

pitaj sledeci put za neki argument za tu tezu, pa podeli ovde, posto vidim da ti ne znas.

Link to comment

Moram priznati da me jako zanima da li bi sbb postao novi telekom, ako Đilas osvoji vlast i još više me zanima da li bi Nova iostali Šolakovi mediji kritikovali tu novu vlast. Ne da mislim da je realno da se to desi na ovim sad izborima.

Link to comment
Just now, igoraki said:

Moram priznati da me jako zanima da li bi sbb postao novi telekom, ako Đilas osvoji vlast i još više me zanima da li bi Nova iostali Šolakovi mediji kritikovali tu novu vlast. Ne da mislim da je realno da se to desi na ovim sad izborima.

 

kritikovali bi, kao sto kritikuju i u ostalim zemljama. to je politika kuce.

 

ne znam kako si zamislio da sbb u bilo kom slucaju postane novi telekom, kad nije u vlasnistvu drzave. njima ce uvek primarni/jedini cilj biti profit.

Link to comment
15 minutes ago, nenad said:

ne znam kako si zamislio da sbb u bilo kom slucaju postane novi telekom, kad nije u vlasnistvu drzave. njima ce uvek primarni/jedini cilj biti profit.

U smislu da uz pomoć te nove vlasti oni sad krenu da guše konkurenciju, kao što sad njih guši telekom i ova vlast.

Link to comment

Vrlo rado bi sbb koristio monopolski položaj kada bi im se opet ukazala prilika. Kažem opet jer se sećamo vremena kada su kablovski operateri podelili zone i nisu "zalazili" jedni drugima u atar.
Nisu kompanije gadljive na povlašćen položaj na tržištu.
Naravno ne u meri u kojoj TS to sada radi.







... Shiit has hit the fan

Link to comment
6 minutes ago, igoraki said:

U smislu da uz pomoć te nove vlasti oni sad krenu da guše konkurenciju, kao što sad njih guši telekom i ova vlast.

 

koju konkurenciju? nema vise (skoro) nikoga osim njih i telekoma.

 

edit

@Frank Pembleton

 

sbb duopolsku poziciju koristi i sada, to je jasno.

 

sto se zalaska u atar tice, to je radjeno usled ogranicenog capexa. bolje je da gradis tamo gde nema drugi veliki igrac, nego tamo gde se moras takmiciti.

 

 

Edited by nenad
  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...