Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

valjda za ovo ide i neka kazna, nije bas da je stvar samo dobre volje. no...
pa shto kazna. kako slinac komanduje i nishta mu ne fali. valjda i durmitor ima neke kecheve po rukavima :unsure:

sent from novi mnogo jak bubamoto.

Link to comment
5 hours ago, Milošica said:

Otrovaćemo se svi.

Ne jedi sneg, Milošice 😂

 

Pročitala vest da je oko 300 (wtf?) stabala u Bgd popadalo, gledam ovo kamionče u asfaltu ko u rastopljenom sladoledu, slušam da nam 30% elektroenergetske mreže ne radi i da je par desetina hiljada ljudi bez struje do ? i pitam se da li smo u nekoj apokalipsici ili…? :blink:

Link to comment

Podatak o 300 stabala se vezuje za broj stabala koja su pala preko saobraćajnica.

JKP Zelenilo Beograd navodi da su primili prijave za 800 palih stabala i grana a moj utisak je da je taj broj znatno veći. Pa samo ispred moje zgrade su pala tri stabla, četvrto još uvek nije palo, palo je i nekoliko većih grana.

Link to comment

Meni ispod prozora pala breza na jedan od parkiranih automobila (nije dobacila dalje do puta pa se ne računa u statistiku).
Pojma nisam imao iako sam stalno kod kuće, nego saznao od komšije i to preko FB statusa :isuse:
Parkić oko zrade pun polomljenih ovećih grana (tipa 20% nekadašnje krošnje), a malo niže kod terenčeta se srušio orah.

Link to comment
2 hours ago, Milosh76 said:

Drugar iz Vrcina kaze da mu je napon 170V i da je tako u celom Vrcinu.

 

Toliko je i moj tata danas izmerio u Mislodjinu (obrenovacka opstina).

Link to comment

hoce. uzece podizvodjache, koji ce uzeti shurunog malog firmu osnovanu pre 15 dana, tanjice beton, fejkovace armaturu, poturiti neku kinesku plastiku gde god mogu.

sent from novi mnogo jak bubamoto.



  • +1 4
Link to comment
20 minutes ago, gospa buba said:

hoce. uzece podizvodjache, koji ce uzeti shurunog malog firmu osnovanu pre 15 dana, tanjice beton, fejkovace armaturu, poturiti neku kinesku plastiku gde god mogu.

sent from novi mnogo jak bubamoto.


 

 

Nije bas de se tako kopa tunel ili izvode radovi. 

Ali ok, uvjek treba biti oprezan.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...