Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

3 hours ago, morgana said:

nek daju onom ruskom vajaru da radi

 

mozda je covek pod ugovorom - "ja ne umem da radim jedan spomenik, dok dovucem materijal i platim radnike ne isplati mi se bez pet komada"

  • Haha 1
Link to comment

jedan od razloga zbog kojih  želim političku smrt BT. govno. 

a ovo je jedan od komentara.

Quote
Vojvodjanin (Novi Sad) 8.6.2011. 22:16

Za dva miliona evra u Beogradu bi podigli spomenik i Staljinu i Hitleru samo ako bi imao ko da plati. 

 

Link to comment

NOVOBEOGRADSKI blokovi između Bulevara Mihajla Pupina i Pariske komune i Bulevara Arsenija Čarnojevića od 1. jula imaće drugačiji režim naplate parkiranja. U ovih 12 blokova, ali i u delu Zemuna koji pripadaju plavoj zoni, naplata parkiranja obavljaće se do 21 sat, umesto do 17 sati.

 

Po Rešenju Sekretarijata za saobraćaj od 1. jula u celoj takozvanoj plavoj zoni, naplata korišćenja opštih parkirališta obavljaće se u vremenu od 8 do 21 čas radnim danima, a subotom od 8 do 14 časova.

 

Ovo važi i za deo Bulevara Milutina Milankovića gde je plava zona već uvedena, kao i za deo Narodnih heroja, od Bulevara Arsenija Čarnojevića do Milutina Milankovića. U Zemunu, plava zona prostire se od Vrtlarske ulice i 22. oktobra do Keja oslobođenja.

 

 

-----------

Dodao bih da i u Bulevaru Zorana Djindjica je takodje produzeno. Ne znam tacno kada su produzili, ali je sad do 21h radnim danima.

Link to comment
Quote

Firma Dejana Stankovića gradi višespratnice između Slavije i Manježa

Između Trga Slavija i parka Manjež u Beogradu razmatra se izgradnja višespratnica koje bi bile namenjene stanovanju i poslovanju. Naručilac elaborata je kompanija "Stefial" d.o.o, u vlasništvu bivšeg fudbalskog reprezentativca i aktuelnog trenera FK Crvena Zvezda, Dejana Stankovića.

Kako je za Novu ekonomiju potvrdio direktor kompanije Dragan Ruvarac, „Stefial“ je i investitor projekta.

On je ocenio da je taj deo trenutno „ruglo grada“, a da je u planu da se gradi ekskluzivan, moderan kompleks, sa zelenilom i zelenim terasama.

Kaže i da će za taj deo biti raspisan međunarodni javni konkurs gde će moći da se prijave arhitekte iz celog sveta

 

Jedan od poslednjih bastiona bez investitora izgleda ide pod bager. Ne znam da li će u investiranju da nastrada i park Manjež.

Link to comment

Ako se ja dobro orijentisem, taj blok je predvidjen za rusenje vec jedno 30 godina. 
 

Tesko da mogu da prebace do Manjeza, nadam se. 

Link to comment

Taj blok je ruglo već 50 godina, pogotovo ovo što je u  Kralja Milana. 

Sad čitam da hoće i neku pešačku ulicu po sredini da naprave. :isuse:

To znači da će da nastradaju savim pristojne starije zgrade (višespratnice) u Svetozara Markovića.

 

Edit: Jedino ako ne misle da od onog prolaza kod Narodne banke, koji je inače zatvoren za građanstvo rampom, naprave to nešto za pešake.

Edited by Arkadija
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...