Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

Plan plus kaze da je Batajnicki drum dobrim delom preimenovan u Majora Zorana Radosavljevića  6,2  km - gore je u tabeli.

 

Ostalo cu da unesem, super !

Link to comment
2 hours ago, Delija67 said:

Vidim da su je obelezili skroz do Zemun Polja ja sam racunao do ulaza u Batajnicu. Evo jos malo

 

Batajnicki drum 3,2 km

Pavla Vujisica 2,1 km

 

Plan plus i Gugl mape su u kontradikciji oko dve stvari, ako znas mozda mozes da mi pomognes.

 

1) Deo gde se spajaju Salvadora Aljendea i Marijane Gregoran na plan plusu pripada M. Gregoran (solidno parce) a na gugl mapama obrnuto. Ako je po P. Plus onda je M. Gregoran tacno 2 km

 

2) Vukasoviceva na K. Brdu/Miljakovcu po plan plusu ide skroz gore do šume i onda se račva na Miljakovačku i Miljakovačkih livada, dok po gugl mapama prestaje znatno ranije i postaje Miljakovačka. Ako je po plan plusu, onda je i Vukasovićeva preko 2 km

Link to comment

Marijane Gregoran je tacno na Plan Plusu, za Miljakovac nisam siguran, ali gledajuci druge ulice deluje pouzdanije od gugla. Ima jos i Slanacki put od 3,8 km i apsolutni sampion Autoput za Novi Sad koji nit je autoput nit je za Novi Sad, ali trenutno ima 9,5 km, ali verujem da ce uskoro biti podeljen na najmanje dve ulice jer probijanjem Lakat krivine to vise nije jedna ulica, a i treba te ulice da dobiju neko ime.

Link to comment
36 minutes ago, ToniAdams said:

ko su bili oni?

 

Cuveni bombasi, kao Bosko Buha i Sirogojno. Samo sto su radili sa malo zapaljivijim eksplozivima.

Link to comment

Vojvođanska? Od raskrsnice za Jakovo i Bečmen do Tošinog ima 13km. Deo od Ledina do podnožja brda je šatro Surčinska, te novotarije ne priznajem.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...