Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

6 minutes ago, Milosh76 said:

Zasto samo 2 trake, zaboga?! Prostora koliko hoces, prosiri put, traka za BUS/TAKSI i 2 trake za ljude...

nece biti ni dve moj milose

ima da udare zutu za stoku iz busa, a ljudima samo jedna da ostane :(

Link to comment
1 hour ago, pbg12345 said:

ima da udare zutu za stoku iz busa, a ljudima samo jedna da ostane :(

 

neće ići tamo ni bus ni ljudi

temeljna džentrifikacija

Link to comment
2 hours ago, napadaj said:

A gde će sad da okreću 511, 43 i ostali?

kod sava centra :hail:

zejbancije bez, bila je ideja u nekom trenutku da 511 i te linije ka obrenovcu ne idu vise dole u tom smeru ka zeleznickoj nego da se negde iskljuce ka nbgd

 

verovatno ce biti neka teska improvizacija, jebavanje po "gepardu" ili slicno

 

mada, nije ni bitno, za godinu dve kad se zavrsi metro do obrenovca, potreba za tim busevima ce maltene nestati :fantom:

Link to comment
7 hours ago, napadaj said:

A gde će sad da okreću 511, 43 i ostali?

Pa verovatno u Prokopu. Na Savskom trgu više ništa ne može da okrene, niti da ima početnu stanicu. Doduše, ne uspevam da vidim gde će biti tramvajska stanica. Verovatno se takvih sitnica sete na samom kraju, onda kada počnu panično da sade drveće, jer im trg izgleda kao posle apokalipse.

Link to comment

Optimističan novi početak prevoza u Beogradu:

 

Quote

 

Ponovo radi gradski prevoz u Beogradu FOTO

Beograd -- Javni gradski prevoz u Beogradu, koji je tokom vanrednog stanja zbog epidemije koronavirusa bio ukinut oko mesec i po dana, od danas ponovo funkcioniše.

 

 

Quote

 

Terazijski tunel pun dima, zatvoren za saobraćaj: Zapalio se autobus

Autobus na liniji 65 zapalio se jutros u Terazijskom tunelu u Beogradu, a u incidentu niko nije povređen.

 

 

Link to comment
1 hour ago, Arkadija said:

Pa verovatno u Prokopu. Na Savskom trgu više ništa ne može da okrene, niti da ima početnu stanicu. Doduše, ne uspevam da vidim gde će biti tramvajska stanica. Verovatno se takvih sitnica sete na samom kraju, onda kada počnu panično da sade drveće, jer im trg izgleda kao posle apokalipse.

prokopu?

kapiram da ce napraviti nekakvo sranje, ali opet ne bas toliko

prosto ne znam na koju stranu i sa cime bi krenuo kad izadjem iz busa na prokopu  :D

Link to comment
12 minutes ago, pbg12345 said:

prokopu?

kapiram da ce napraviti nekakvo sranje, ali opet ne bas toliko

prosto ne znam na koju stranu i sa cime bi krenuo kad izadjem iz busa na prokopu  :D

To za Prokop sam samo lupila.  Ko zna šta će budalama pasti napamet. Možda sve te autobuse preusmere na Novi Beograd??? ;)

Link to comment

Negde sam video da je stanica za 78 i 83 pomerena skoro do ugla sa Sarajevskom.

 

Kolovoz su verovatno suzili da bi bilo mesta za grickanje kasicica.

 

A nekakav prevoz mora tu okolo da postoji sve dok se BAS ne izmesti. Doduse, kad sam negde u februaru-martu isao do dolaznog perona, kroz BGH20 su prolazili nekakvi autobusi sa nejasnom trasom.

Link to comment

autobusi za obrenovac i okolna sela 86x su isli tim novim bulevarom i okretali kod bas perona

 

jesu oni vratili 78 i 83 starom trasom, zapravo da li je uopste pusten saobracaj preko savskog trga?

ako je ta stanica sad kod sarajevske onda gubi prvobitnu ulogu, nadam se da to dalje nece znaciti da ukidaju onu na uglu sa kneza milosa (jer su sad te dve blizu), posto je ona bitna za presedanje na/sa ovih buseva/trola koji idu kroz kneza milosa

Link to comment

posadiće i drveće, biće više prostora za ljude a manje za automobile to je sve odlično, tako i treba da se radi u gradu. jedino onaj falus od 25m će da štrči da izbije oči totalno van konteksta ispred one lepe zgrade

Link to comment

pa pitanje je da li je trebalo tako na savskom trgu

to je dosta bitno saobracajno cvoriste

nadam se da nece stvoriti dodatno zagusenje u saobracaju

 

taj trg ce im doci kao nekakva tampon zona izmedju bgh2o i ostatka grada

videcemo kako ce to u praksi izgledati

spomenik je lakrdija

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...