Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

Pazite na Infostan i ne zezajte se sa istim. Sa Bljuca:


 

Quote

 

Od 1. januara dužnici za "Infostan" više neće imati sudske sporove, već će imati probleme sa javnim izvršiteljima. Prema poslednjim podacima, oko 150.000 građana ima neizmirene dugove, a svi izvršni postupci koji se sada sprovode pred sudovima biće od 2020. nastavljeni pred javnim izvršiteljima.

 

Sledeće godine na snagu stupa još jedna novina - “Infostan” će od juna 2020. obavljati naplatu potrošenih komunalnih usluga, štampu i distribuciju računa u svih 17 beogradskih opština.

 

 

 

Link to comment

"Sledeće godine na snagu stupa još jedna novina - “Infostan” će od juna 2020. obavljati naplatu potrošenih komunalnih usluga, štampu i distribuciju računa u svih 17 beogradskih opština."

ja sam glupa, molim da mi neko pojasni? Šta će da naplaćuju, što već ne rade?

Link to comment
15 hours ago, Malkmus said:

Pazite na Infostan i ne zezajte se sa istim. Sa Bljuca:


 

 

 

 

Dobio i ja juce opomenu za prethodna tri meseca, koju sam pre toga i izmirio. Infostan sam dosad placao kampanjski, kako naplatim nesto sto radim, sto ce ocigledno ici sve teze i sa vecim rizikom. E sad, sta je caka - opomena naslovljena na 21. novembar, sa rokom placanja od 8 dana. A u sanduce stigla juce. 

 

A sto se tice vesti, imaju li oni ingerencije da tako zaobidju sudove? Ne razumem sta uopste ova vest znaci.

Link to comment
15 hours ago, Malkmus said:

Pazite na Infostan i ne zezajte se sa istim. Sa Bljuca:


 

 

 

 

Од 2012. Инфостан дугове наплаћује искључиво преко извршитеља. Не разумем ову вест.

Link to comment

Ada Ciganlija gradi platformu za posmatranje gejzira

Quote

Javno preduzeće Ada Ciganlija platiće 15 miliona dinara za izgradnju pešačke platforme iznad površine jezera, sa koje će posetioci moći da posmatraju veštački gejzir koji se nalazi na Adi.

"Pešačko-panoramska platforma će se koristiti u sklopu turističke ponude Sportsko rekreativnog kompleksa Ada Ciganlija za posmatranje i fotografisanje veštačkog gejzira”, piše u konkursnoj dokumentaciji.

Ovaj posao obaviće preduzeća Elkoms i Gama-Ram iz Beograda, vidi se iz obaveštenja o zaključenom ugovoru, koji je potpisan 16. decembra.

Ove dve kompanije podnele su zajedničku ponudu i bile jedini ponuđač. JP Ada Ciganlija je procenila vrednost javne nabavke na 15 miliona dinara, a cena koju su ponudili Elkoms i Gama-Ram bila je tačno 14.999.884,7 dinara.

Rok za izvođenje posla je 30 kalendarskih dana od dana uvođenja u posao.

Kako se vidi iz konkursne dokumentacije, platforma će biti osmougaona, površine 100 kvadratnih metara, a do nje će se stizati preko pešačkog mosta dugog 14 metara.

Na platformu će moći da stane 50 ljudi odjednom, vidi se iz tehničkog opisa koji je sastavio projektant, preduzeće Urbopolis.

 

Link to comment
6 minutes ago, Frank Pembleton said:

Objavili da se Savski trg zavrsava i svecano otvara sa Sretenje 2020

:rolf:

 

sigurno -_-

shto se majkumu 2 godine ne pushta 45 i 83 kroz ugrinovachku ka zemunu, nikako da prodjem da vidim da nije nafta pronadjena :isuse:

 

 

Link to comment
Konzerve za pivo su 100% reciklazne.
Ali ne bez trošenja resursa kojekakvih.
Staklo je nezamenjivo, i to da ide isključivo zamena prazno za puno.

Послато са Le X820 помоћу Тапатока

Link to comment

Na šta liči Banjica, sva je u nekim idiotskim muralima sa verskom konotacijom a kojih je svakim danom sve više. Opasna zadrtost. Neki banjički Rafaelo je na crvenim zgradama na uglu Crnotravske i Bul. oslobođenja, namalao ogromnu  bogorodicu sa bogomladencem, a pored verska pouka- temelj našeg spasenja jeste pokajanje.  Na fasadi preko puta Univerexporta motivi Ostroga i Košara, a na trafo stanici ispod pijace Stamenko reklo bi se dete ratnik, i celomudrenost- stalno nas progone, ali neće još dugo.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...