Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

ma mislim da moze covek svojim autom (jugicem, puntom, mercedesom...) napraviti isti krug ao fon braunhic ili nuvolari. polako i sigurno.
ne znam nisam bio, da li je u monaku moguce proci svojim kolima istom rutom kao i trkaci? naravno da krug oko kalisa i voznja kroz monako na donose isto uzbudjenje al eto... moze covek da se pohvali da je provozao GP stazu.
Može ali u kontra smeru
Link to comment




 
edit2:
da li neko zna nesto o masovnom uvodjenju kamera i cctv u nas grad. deluje da se tu svasta desava, a da mi pojma nemamo.
da li su to kamere koje smo dobili od brace kineza da se proba kako radi 5g u realnosti?


To je svakako mutna radnja.
Ali koliko sam čuo, igra i Huaveiu da malo "vežba softver i hardver" face recognition, a i ovim ludacima iz vlasti svakako.
Stavljali su ljudi linkove ovde kako to "radi" na ovim protestima u Honkongu...




... Shiit has hit the fan...

Link to comment
shta nam prolazi ispod zita za to vreme, daj da vidimo unsure.gif

i da li gradonachelnik ima da kaze neshto shto se ovoliko muchimo beogradjani s_w.gif

sent from bubamoto

Svašta prolazi ko i uvek...
Da podsetim prvi dan protesta trebalo je da krenu taksisti a onda se neko odozgo setio da sleću odbojkaši i volšebno nije bilo taksista dok odbojkaši nisu došli na rukoljub u predsedništvo...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
1 minute ago, Frank Pembleton said:


Ali koliko sam čuo, igra i Huaveiu da malo "vežba softver i hardver" face recognition, a i ovim ludacima iz vlasti svakako.
Stavljali su ljudi linkove ovde kako to "radi" na ovim protestima u Honkongu...
 

 

 

upravo to i ja cuh. da se huaveji vezba kod nas da bi se to prodavalo ozbiljnijim drzavama. tamo, valjda i prilikom testiranja treba da se postuju neki zakoni, a ovde 'samo teraj, ma nema problema, sve moze'.

mi smo im onaj laboratorijski zamorac. prase sa gvineje ili tako nekako. nismo pacov, to je uvredljvo.

Link to comment
5 hours ago, hazard said:

 

Meni se nije pivo pilo, hteo sam da kupim hleb i kiselu za ručak, al' avaj, maksi ne radi jer navijači

 

A o saobraćajnom kolapsu svaki put kada je posećenija utakmica da ne pričam

meni se jednom prijelo nešto s roštilja kod onog na početku vojvode stepe s desne strane. uz punjenu pljeskavicu tražim pivo, rekoše ne može. što? - utakmica.

 

pa ako je Njen bratiza kar goa, onda da ne hvatam ni taksi ni kar go. dupli protest ili duplo golo.

Link to comment

Imao sam klijenta protiv kojeg je vođen prekršajni postupak zato što je radnik u prodavnici u krugu od recimo 900 metara oko stadiona (ne sećam se koja je tačno granica, da li 500m ili 1km, lupio sam da je 900m) prodao pivo na dan utakmice. Direktorku tog trgovinskog lanca je sud ganjao mesecima, čak su poslali muriju da je privede, pošto je ona sve to shvatila kao zajebanciju. Zaboravio sam kako je rešeno na kraju, prebačeno je nekom mlađem kolegi...

Link to comment

1km

sećam se kad sam pio vinjau iz šoljice za kafu, da žandramerija situirana u zoni radovog stadiona   igrališta ne bi imala primedbe, ono da se bar ne vidi,

znali smo konobaricu iz kafića pa je pristala na naš predlog ambalaže

Link to comment
Quote

Zamenik gradonačelnika Goran Vesić najavio je da će, zahvaljujući primeni nove metode, do 1. septembra biti sanirano oko 70 odsto udarnih rupa u 10 gradskih opština, a tokom tog meseca i sve preostale.

Vesić, koji je noćas obišao putare na Novom Beogradu, rekao je da će večeras biti sanirano 130 rupa, a do ponoći ih je već sanirano 111.

On je pojasnio da se od večeras koristi samougradivi tvrdoliveni asfalt, sa mikroarmaturom, koji znatno ubrzava proces "krpljenja", na tri do pet minuta po jednoj rupi.

On je dodao da u 10 gradskih opština ima oko 6.000 udarnih rupa, od čega je 4.200 na kolovozu, a ostale na šahtovima i slivnicma, koje se rešavaju na drugačiji način.

EF4Vmw9WsAI2j_S?format=jpg&name=4096x409

Link to comment

@mestrovicev pobednik

 

a, malo senlucenja...

voleo bih, ali bas bi voleo, da saznam koliko je od tih 30 'rana' zaradio veselih devedesetih. to im nije tesko proceniti.

sumnjam da je 41. neki nas ili 44. neki nemac cucao gore i cepao po neprijatelju.

Edited by foto
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...