Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

1 hour ago, morgana said:

 

 izisla sam tamo iz autobusa, ono je jebeni bejrut, mora da se ide ulicom, ne razmislja se da u beograd dolaze i nebeogradjani a nije im data nikakva smjernica gdje su i kuda idu,  logisticki uzas, a prije svega rizik

 

Meni uvek padne na pamet kako mora da se strašno gube ljudi koji su prvi put u Beogradu generalno, putokazi su manjkavi, a autobusi javnog prevoza često imaju pogrešan smer ispisan...pa sam se pitao koliko je njih otišlo do Ustaničke misleći da ide na Tašmajdan...znam za jednog u kontra smeru, sa izarazitim južnjačkim naglaskom se drao preko telefona (,,otkude znam gde je Ustanička?"). To kao neka usađena mržnja protiv dođoša, ili pak možda ritual inicijacije, topli zec za dođoše

Link to comment

Srbija je generalno slabo obeležena, ovo je još i dobro u odnosu na neka ranija vremena. Sad postoji navigacija na telefonima pa su i šanse za gubljenje manje. Moj omiljeni primer je putovanje vozom, tu ćeš se malo teže vratiti ako promašiš stanicu:s_d:

Link to comment

Šta li će tek biti kad presele glavnu stanicu na nbg, ne smem ni da zamislim.

A kladim se da novu neće ni izgraditi, već samo neko privremeno rešenje. I narod onda putuje i vidi sve, ali i dalje glasa za to jer na tv-u čuje da ima više para i da se živi bolje. Stvarno živimo u nekoj paralelnoj realnosti.

A kao dokazo tome, uhvatih danas u prolazu zamenika gradonačelnika na ex b92, na kritike odgovara tako što poručuje da su kritičari (opozicija) za psihijatriju, a hvali se i metroom o kom je predhodna vlast samo pričala. :huh:

Edited by mraki
Link to comment
3 hours ago, gospa buba said:

nishta, od ponedeljka startuje deda :ph34r:

dvoumim se da li da mu kazem odmah ili da chekam da sam primeti :hihi:

 

Nemoj dedi da uskraćuješ zadovoljstvo, pušćaj lafove!

Link to comment

Naime, odlukom Sekretarijata za saobraćaj, od ponedeljka 2. septembra započela je primena zonskog sistema parkiranja u još jednom delu opštine Zvezdara, koji je oivičen ulicama Milana Rakića, Mite Ružića, Bulevar kralja Aleksandra, Vojislava Ilića i Gospodara Vučića. U ovom delu grada biće uvedena zelena zona.

 

XjUk9lLaHR0cDovL29jZG4uZXUvaW1hZ2VzL3B1b

 

 

Link to comment
17 hours ago, harper said:

Kako majstorski vozaju naprdnjacke dzukele. Spizde i pokradu lovu na neku glupost, kad glupost zavrse proglase je nevidjenom lepotom, odmah posle toga, dok je "narod srecan" sto ima novi najlepsi i nikad vidjeni objekat ili prostor kakvog nema u svijet, izvuku pare od gradjana za sledecu glupost i pljacku. Kad im kazes da to sranje sto su napravili niti je lepo, niti ima smisla, udare u dreku da oni koji tako misle zapravo to ne misle nego govore zato sto mrze Vucica i napredak Srbije, isporuce to svojim tabloidima da sviraju kurcu danima i nedeljama i zatvore krug do nove sledece pljacke. A onda ponovo isti scenario. Savrsen zlocin.

Nista posebno je to da ti kazem pravo. Odavno je na autopilotu jer se bazira na pasivnosti obicnog Mileta koji sedi u svoja 4 zida.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...