Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

u petak se vraćam u grad. moraću sve da obiđem da ocenim količinu sranja koje je vesićeva družina istovarila. spisak lokaliteta pravim na osnovu vaših postova. 

Link to comment

Na N1 prenos sastanka građana koji su se pobunili oko seče na Košutnjaku sa predstavnicima vlade...

 

 

 

 

 

...shiit has hit the fan...

 

 

 

 

Link to comment

Video sam slike restauriranog velikog stepeništa na Kalemegdanu, pa me zanima da li su završili tu radove?

Jer, ako jesu, ono je za  :isuse::ph34r::frust:

 

Sve sa nadam da nisu, i da je neko uslikao stepenište u nekoj fazi još nedovršene obnove...

Link to comment

Prvo sam mislio da je Xenia ex-prva dama Srbije, ali ova žena je potpuni pajser. Realno se ovo može odbraniti i izdržati, za nedelju se najavljuje skup pa se vidimo na Košutnjaku. 

Link to comment
3 minutes ago, Filozof manijak said:

Video sam slike restauriranog velikog stepeništa na Kalemegdanu, pa me zanima da li su završili tu radove?

Jer, ako jesu, ono je za  :isuse::ph34r::frust:

 

Sve sa nadam da nisu, i da je neko uslikao stepenište u nekoj fazi još nedovršene obnove...

 

Sta hoces, beli mermer visok sjaj...

Mogli bi i da zafarbaju zlatnu borduru dezen Versace, ima da bude lepse nego kupatilo Cece Raznatovic

Link to comment
Prvo sam mislio da je Xenia ex-prva dama Srbije, ali ova žena je potpuni pajser. Realno se ovo može odbraniti i izdržati, za nedelju se najavljuje skup pa se vidimo na Košutnjaku. 
Oni su reagovali tek kad je NDB okupio ljude i probio ogradu i ušlo se u gradilište.
Pri tome NDB nije uopšte to najavljivao kao "svoje"

Da je frka, videlo se po saopštenju onih smradova iz Zelene stranke gde oni, kao "prekidaju proteste jer neki hoće da ih iskoriste".
Tačno se vidi da je ovima frka od tog samo organizovanja građana...




...shiit has hit the fan...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...