Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

Ima svašta na Velikom Ratnom Ostrvu. 

Svinje da ali se ne sećam da sam čuo za medjeda.

Kampovao dublje u šumi x puta.

 

A pričalo sa da tamo živi i...i... Drekavac  :ohmy:

Link to comment
14 hours ago, djordje geprat said:

mala šala.  malo preterana. ja inače i pecaroše u društvu nazivam dangubašima. s druge strane, znam neke ljude koji rekreaciju smatraju traćenjem vremena. eto.

 

sve ok i nije preterano; neminovna posledica razgovora preko tastature i bukvalnog čitanja

Nego razmišljam gde bih sproveo dodatnu pešačku stazu u košutnjaku, u delu uz kneza višeslava je baš tesno (ulica i parkinzi, drveće, trim staza, pa kafići i baloni). Morala bi trim staza malo da se pomeri levo desno da bi se napravilo mesta pored nje, u unutrašnjem krugu. I glupo im je ono akumulatorsko-solarno osvetljenje staze, na puno mesta ne radi kad sam zadnji put noću trčao. Sasvim nepotrebno, odavno to nije netaknuta diviljina koja se čuva pa nećemo da kopamo i provlačimo instalacije.

Link to comment
15 hours ago, djordje geprat said:

 s druge strane, znam neke ljude koji rekreaciju smatraju traćenjem vremena.

 

Njih će dobri alah blagovremeno nagraditi za takav životni stav

Link to comment
10 hours ago, Frank Pembleton said:

Ne nego je pitoma sa farme ali je maznula krznenu bundu u TC Ušće obukla i krenula da beži...




...shiit has hit the fan...
 

 

:lolol:

 

Šta znaju ljudi s Dorćola šta je divlja svinja :nobles:

Link to comment
12 hours ago, Frank Pembleton said:

Ne nego je pitoma sa farme ali je maznula krznenu bundu u TC Ušće obukla i krenula da beži...




...shiit has hit the fan...
 

dobro, ovo je jako smešno... nego, znam da na tom ostrvu ljudi imaju zemlju koju obrađuju, pa reko možda čuvaju i svinji, pa im se odmetnule.

za ptice znam od sonik juta a za ostalu divljač nisam znala.

čestitam svim novobeograđanima na biodiverzitetu i izvanjavam se zbog ignoranzije.

Link to comment

Divlje svinje, чагљеви, to su valjda neki Montenegro sakali, kojoti, dernjaju se nocu, lasice, zmije i ostale blavore ne racunam, kornjace, sve nam se to mota po i oko avlije, ne znam sta se zalite, kad i kuce naviklo i kulira ih... 

Doduse, jednom kada sam obilazi kucni vodovod od izvora do rezervoara, imao bliski susret sa 1 pozamasnim primerkom, bilo zajebano, nije suma, nego neka makija, nemas stabla debljeg od 10 cm, nista od ekspresnog penjanja uz drvo... :isuse:

Link to comment
On 6.6.2019. at 12:42, Frank Pembleton said:

Ja ti pričam zašto onaj ko treba da označi, a potom i sankcioniše kršenje toga izbegava to.
 

 

Kad bi samo neko izmislio neku službu koja bi se bavila takvim stvarima... Neku, šta znam, policiju za komunalni red. Eto! Može da se zove komunalna policija...

Link to comment
1 hour ago, namenski said:

Divlje svinje, чагљеви, to su valjda neki Montenegro sakali, kojoti, dernjaju se nocu, lasice, zmije i ostale blavore ne racunam, kornjace, sve nam se to mota po i oko avlije, ne znam sta se zalite, kad i kuce naviklo i kulira ih... 

Doduse, jednom kada sam obilazi kucni vodovod od izvora do rezervoara, imao bliski susret sa 1 pozamasnim primerkom, bilo zajebano, nije suma, nego neka makija, nemas stabla debljeg od 10 cm, nista od ekspresnog penjanja uz drvo... :isuse:

Pa to su ti Šako i Dado polu menta :fantom:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...