Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

moj "trafika skver" moraće da menja ime. u subotu je bager rasturio kamenom obloženu trafiku na uglu balkanske i milovana milovanovića.  u lokalu iza trafike nekada su se prodavale vojne uniforme. sada, vidim, tu je postavljena spomen izložba onih čije su fotografije bile izložene pred skupštinom. nadam se da to znači da će trotoar ispred skupštine biti sada drugačiji.

Link to comment
On 25.5.2018. at 19:39, Frile said:

Bogami ja sa uživanjem čitam šta Bane Gajić (autor ovog teksta) objavljuje na svom fejsu i imam samo reči hvale zbog temeljnog i odmerenog tumačenja istorije. 

 

Meni se čini da Bane Gajić koji piše na forumu Politikinog Zabavnika, u temi o starom Beogradu, nikako nije ovaj Bane Gajić sa Vicea - razlika u potkrepljenosti argumentima je nemerljiva. 

Link to comment

ovaj bane gajić zna da bude brljiv, razlete mu se prsti preko tastature pa nikako da ih obuzda.

zna mnogo o beogradu, posebno o senjaku.

žao mi je što nemam priliku češće da ga čitam (jer je magarac).

Link to comment

Ne znam da li je za ovu temu ili ne... u TC Usce se naplacuje parking od pre par dana. Prva 3h su besplatna. U TC Rajiceva bilo je 2h besplatno, vec neko duze vreme je 1h besplatno...

Link to comment
On 1.6.2018. at 21:15, Milosh76 said:

Ne znam da li je za ovu temu ili ne... u TC Usce se naplacuje parking od pre par dana. Prva 3h su besplatna. U TC Rajiceva bilo je 2h besplatno, vec neko duze vreme je 1h besplatno...

pa i u delti će početi da naplaćuju. još početkom godine su postavili rampe. 

Link to comment

kad ulazim u pet centar na nbg, baja obezbeđivač strogo prati da li ulazim u radnju.

opet, na vidikovcu, stalno je podignuta rampa na ulazu u parking za "uradi sam"

Link to comment

Yandex.Taxi radi sa taksistima. Biće zanimljivo, ali u svakom slučaju bolje što su došli, ko hoće da se baš vozi taksijem, a da može da oceni vozača i da bude siguran da nije divlji ima opciju.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...