Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

Ostadoh potpuno zatečen i blago šokiran izgledom nove metalne ograde koja razdvaja saobaćajne trake na početku Bulevara V.Putnika, kod Ruda tj. Prokopa... Toliko vrišti 'nebezbednošću' i vrlo skorim žrtvama, počev od toga da je jednostavno utiplovana i ušrafljena u stari beli dronjavi ivičnjak, preko apsolutne 'netransparentnosti' iz bar 70% uglova kad prolaziš, težine, trenutne tamno sive boje, itd.... Ona stara crveno-bela sa metalnom mrezom je bar delovala da ima nekog smisla, plus što sam i video više puta da je poslužila svrsi i zaustavila neke manijake koliko-toliko bezbedno (na ovom istom potezu kao i dole kod Sajma)... nemam pojma jel ovo već postavljano po gradu ili je sad baš predizborna premijera, kao ni dal je po nekom 'EU bezbednosnom standardu', ali baš izgleda ko najobičnija i najjeftinija zavarena metalna teška ograda od četvrtastih profila... kud ne ponesoh telefon jutros :P

Link to comment

prolazila sam rano jutros dok su je montirali.

mrak, pada kiša, jedva se vidi prst pred nosom a radovi bedno obezbeđeni.

jedan kamion sa rotacionim svetlom i okolo postavljene zaštitne ogradice koje se jedva naziru u mraku.

:isuse:

neko je mogao da pogine.

Link to comment
11 hours ago, Tihajeza said:

 

 

Ovi balusteri na vencu su baš lepo naglašavali čuburski duh i arhitekturu, a zelena fasada je tu da potcrta to prirodno, drveno ime koje kafana nosi, pošto samo drvo, jel, nije dovoljno...
Štos mene tiče nek nastave do Maksima Gorkog i milina. 


Capture.thumb.JPG.50040781806720477964074d09d21330.JPG

  Reveal hidden contents

 

 

 A ja pomešao sa onom kafanom u gradiću Pejtonu (zaboravih ime), gde sam jeo odličan roštilj svojevremeno. Za ovo čudo me zabole, tu nikad nisam ni sedeo.

Edited by Anonymous
Link to comment

Radovi na Brankovom mostu su, takođe, završeni pre roka po njemu. To što na levoj strani mosta (od centra grada) uopšte ne postoji ograda nije problem. Utoliko gore po realnost.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...