Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

Ја сам им послао мејл пре коју недељу, навече, кад су биле пробе, а код нас ништа.

Пар сати касније је прорадило грејање, а сутра су нам одговорили на мејл да су радови у току и да зато касне.

Link to comment

Čekamo bubu...

 

....shit has hit the fan...

evo. u osam zvala, sveukupno ne duze od minut ipo, sa jednom malom pauzom, jer neshto drugo, u podne pochelo da greje. vreme propagacije 4h, meni ok, rachunajuci da verovatno ceo grad pizdi na njih od sabajle. a i nije severni pol trenutno, pa hajde.

 

Ја сам им послао мејл пре коју недељу, навече, кад су биле пробе, а код нас ништа.

Пар сати касније је прорадило грејање, а сутра су нам одговорили на мејл да су радови у току и да зато касне.

koji je to mejl, zelim da znam i ja ^_^

Link to comment

Jerl ovaj?

info@beoelektrane.rs

nego jel oni i dalje imaju onaj "proveren" sistem kad ih zoveš da reklamiraš slab rad grejanja?

Posede malo kao uključe merno sokoćalo i kažu :Pa gospodine ovo vam je sve u granicama....

Edited by Frank Pembleton
Link to comment

tenks za mejl.

 

ne znam za manir, ja se zalim da nemam nikakvo grejanje, ne da je slabo. tako da kod mene ne dolaze, samo zvrcnu na interfon da kazu da su bili i pitaju jel se chuje da je pochelo ^_^

Link to comment

Pa ti si naučnik, 0 ili 1 .

Kod mene je siva zona, ima a kao da nema...

 

....shit has hit the fan...

deda je potroshio sigurno 2 godine zivota i rada na reshavanje toga, sive zone.

Link to comment

Код мене је мало другачији случај био.Прво су се трудили да ми објасне да се квар пријављује телефоном а не доласком у топлану,па сам им објаснио да од петог октобра до данас сваки дан је квар пријављен па им дао мобилни и рекао ево вам број па окрените и пријавите квар ако можете :lolol: .

 

Е онда сам дошао до неког главног инжењера који зна за проблем и лепо човек рече ја не знам што вас лажу квар је код вас велики и ми то дај боже да до петка суботе средимо.Што значи цео месец грејали нису па сада решавам да цео месец и не платимо.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...