Jump to content
IGNORED

Dokumentarci


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

https://www.imdb.com/title/tt3528874/

 

61M7epy4rgL._SL1000_.jpg

 

film nije ništa posebno.

ali meni je nekako teško pao, valjda zbog tajminga - kud uzeh baš sad da ga odgledam kad se ovo dešava u Avganistanu.

slušajući ove američke hrišćanske fundamentaliste bukvalno mi je pripalo muka.

posebno na kraju scena, kada jedna od njih radi homeschooling svoje dece i oni snimaju to isprianje mozga sirotoj deci.

istinski Doom.

21. vek nije stigao u Avganistan. al vala nije ni u neke razvijene delove sveta.

  • +1 1
Link to comment

McCartney 3,2,1 Hulu original, a naravno ima ga na torrentima.

Rick Rubin vodi razgovor sa Polom kroz neverovatan  katalog Beatles pesama i kroz njegovu kasniju karijeru, šta je sve uticalo na njih i sl. Meni su posebno bili dirljivi delovi kad Pol priča o John ( šta ću kad sam romantična duša). 6 polučasovnih epizoda i vredi ih čuti i pogledati.

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
On 16.8.2021. at 17:17, Svarog said:

https://www.imdb.com/title/tt3528874/

 

61M7epy4rgL._SL1000_.jpg

 

film nije ništa posebno.

ali meni je nekako teško pao, valjda zbog tajminga - kud uzeh baš sad da ga odgledam kad se ovo dešava u Avganistanu.

slušajući ove američke hrišćanske fundamentaliste bukvalno mi je pripalo muka.

posebno na kraju scena, kada jedna od njih radi homeschooling svoje dece i oni snimaju to isprianje mozga sirotoj deci.

istinski Doom.

21. vek nije stigao u Avganistan. al vala nije ni u neke razvijene delove sveta.

Odgledao juce...

 

Nije da nisam ovo sve već video, na raznim mestima, ali jedna od izjava fundametalista me uvek zapanji: "ako je Darwin u pravu i biblija je laž, kako onda da znamo sta je dobro, a sta loše?"

 

Jbt, kako ti mozgovi razmišljaju, ako bez neke knjige, napisane davno ne bi znali da je loše ubiti, ukrasti, prevariti? 

 

A drugo, i Darvin i biblija mogu biti u pravu, ako se biblija ne čita bukvalno... No, verovatno je i za to potreban mentalni napor, koji ovi likove ne umeju da naprave...

  • Hvala 1
Link to comment
4 minutes ago, radisa said:

A drugo, i Darvin i biblija mogu biti u pravu, ako se biblija ne čita bukvalno... No, verovatno je i za to potreban mentalni napor, koji ovi likove ne umeju da naprave...

:thumbsup:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...