Jump to content
IGNORED

Dokumentarci


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

20 minutes ago, Lancia said:

Nemam pojma, ja mogu da ti obezbedim egzoticnu verziju sa spanskim titlom fish_h4h.gif

 

 

ako ne nadjem, javicu ti se, sa spanskim titlom svaki film koji razumijem izgleda isto kao bez spanskog titla :wub:

Link to comment
1 minute ago, Jeremija said:

Zar nije CBGB otvoren tek negde sedamdeset-neke, kada su i Reed i Cale odavno napustili bend?

Bez obzira, tamo je Lou Reed bio legenda, mada OK, film jeste orijentisan na VU. My bad.

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, Lancia said:

Bez obzira, tamo je Lou Reed bio legenda, mada OK, film jeste orijentisan na VU. My bad.

 

E, sad kad razmislim, moguće je da su tamo svirali početkom devedesetih kad se reformirao bend, ali stvarno ne bih mogao da kažem bez googlanja. 

 

Nije ni bitno, drago mi je da ti se svideo dokumentarac, ja sam (još kad sam bio) mlad, toliko iščitao i o njima, ali i o njihovim kasnijim karijerama, da me baš zanima da li će biti nešto (u filmu) što će me posebno iznenaditi...   :thumbsup:

Edited by Jeremija
Link to comment
8 minutes ago, Jeremija said:

 

E, sad kad razmislim, moguće je da su tamo svirali početkom devedesetih kad se reformirao bend, ali stvarno ne bih mogao da kažem bez googlanja. 

 

Nije ni bitno, drago mi je da ti se svideo dokumentarac, ja sam (još kad sam bio) mlad, toliko iščitao i o njima, ali i o njihovim kasnijim karijerama, da me baš zanima da li će biti nešto (u filmu) što će me posebno iznenaditi...   :thumbsup:

Nije samo prica, nego je sva setnja od slika do intervjua uradjena vrlo zanimljivo 'secenjem' slike na vrlo dinamican nacin, tako da film drzi ekstra paznju.

Edited by Lancia
Link to comment
2 minutes ago, Lancia said:

Nije samo prica, nego je sva setnja od slika do intervjua uradjena vrlo zanimljivo 'secenjem' slike na vrlo dinamican nacin, tako da film drzi ekstra paznju.

Baš tako!

 

Jesi li gledao Sparks Brothers?

Link to comment
On 13.10.2021. at 16:10, John Coltrane said:

Odgledao o Tini Tarner, HBO max, pederi nema na običnom HBO.

Nije loše, imam utisak da je malko zbrzano, ali svakako poučno.


Meni se svideo. Kakav zivot i kakav borac od coveka. Mnogo mi je draga.  Koncert u Zemunu jedan od drazih.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...