Jump to content
IGNORED

Predmeti obožavanja


yolo

Recommended Posts

pu bemliga nisam znala to za H&M i sad mi ozbiljno narušava životnu koncepciju :(

 

@toni: još jedan glas za new balance, a dobri su i svi klasični sportski proizvođači tipa adidas, nike, itd

 

 

@namenski: istrolovasmo najstrašnije, neću više ništa ovde, možda da se preselimo na "avanturizam i hajking" ili da splituju sve ovo na neku "radnu i sportsku odeću" ili sl

Link to comment

Ja vam kažem™.

Najbolje je kupiti original dresove koji više nisu aktuelni pa su 1000-1500 din. :fantom:

Samo pazite, dresovi znaju da izgrebu grudi, naročito oni koji imaju grbove. Fuzbaleri uvek ispod nose i majicu. Mene su dva nike na belo plave hupsove, bez grba grebala bukvalno do krvi

Link to comment

pustite bre siroti h&m, prakticno sve sto danas nosimo a da nismo platili boga oca (ma i to u velikoj meri) sasili su neki siroti i jezivo izrabljeni ljudi po sweatshopovima treceg sveta...eto mojih 5 dindzi pa ko hoce nek veruje.

u tom duhu da nastavim, h&m je za sportske toalete sasvim ok opcija, cost/benefit wise.

Link to comment

zasto je h&m sad siroti?

pa tako izdvojen i osudjen na pravdi boga, kao da je jedini modni brend koji drzi do imidza i profita pre nego do humanosti

 

nepravda, moram reagovati! :D

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...