Jump to content
IGNORED

Predmeti obožavanja


yolo

Recommended Posts

:lol:sjajno.meni je ta fotelja samo deo jedne veće slike - veče, napolju rominja kišica, a ja unutra na toplom (kamin? može, ali ne mora), uz šolju čaja, ili možda neko dobro crno vino ili žestinu (burbon, konjak). I čitam neku knjigu. ma milina.
Ih, de me nadje, evo ti moja verzija sličice: veče, napolju snegić pada, a ja unutra, isto kamin, čaj + SPEKULAS a ispod nogu, pored fotelje hrče gabaritno kućno ljubimče, model labrador :D@indy Eh, pa za tim tvojim crvenim macanom uzdiše i mlado i staro i muško i žensko... Edited by lena21
Link to comment
  • 1 month later...
zasto je ova haljina 400 jura, kmeeeeeee.
Зато што и братска фирма преко реке мора да плати нешто за сваку одстрељену пуму... дивљи адидаси су исто угрожена врста, еколошка такса није шала, још је ово и јефтино. Мора да је само лого од правог адидаса, ово остало синтетика.
Link to comment
Да ли ми верујете, али ја ништа не бих волео да поседујем.
ja ti verujem i kada bih osvojila 5.000.000 e na lotou ne bih nishta kupila,samo bih se spakovala i otishla na put oko sveta koji bi trajao..ceo zivot..
Link to comment
Moja fotelja iz snova, za džonjanje uz tv, slična toj samo veća, ušuškanija i obavezno krv crvena.
veca, malo raskosnija, i da ima onaj tapacirani stocic za noge i stocic pored za knjige i cajne kolutice smile.gif. i da - da bude zelena.kozni namestaj ne podnosim. bukvalno, ne estetski... edit: ooo, ne moram ni ja nista da posedujem... samo da mogu neometano i dozivotno da koristim udobne stvari. Edited by PointTaken
Link to comment

mislila sam da smo to pitanje prevladavanja materijalnog i uzdizanja u transcedentalno već odavno razrješili na ovom PDF-u. šteta bi bilo da nas to ometa u obožavanju nepotrebnih stvari.

kozni namestaj ne podnosim. bukvalno, ne estetski... edit: ooo, ne moram ni ja nista da posedujem... samo da mogu neometano i dozivotno da koristim udobne stvari.
a zamisli tek užitaka s kožnim namještajem na brodu i zvukova kod sjedanja/dizanja u neosušenom izdanju. mislim, to ti naglasavam da se ne zajebes kod opremanja jahte  :)
Link to comment
a zamisli tek užitaka s kožnim namještajem na brodu i zvukova kod sjedanja/dizanja u neosušenom izdanju. mislim, to ti naglasavam da se ne zajebes kod opremanja jahte smile.gif
prrrrrrrrrrrrrrrrrhhhhhhhhhhhh...hm, da. neugodno.srecom pa su jahte onomad rasprodali (kako kaze jedan utisak nedelje), pa tu brigu mogu da odlozim...smile.gif
Link to comment
voleo bih da posedujem 1 Chesterfield fotelju.može 'vakaparis_leather_chesterfield_wing_chair.jpga može i 'vakaTufted+Chesterfield+Chair.jpgova donja, trenutno na sniženju, košta svega $1.800. Free shipping!
Moja fotelja iz snova, za džonjanje uz tv, slična toj samo veća, ušuškanija i obavezno krv crvena.armchair6.jpg_e_9c53654d7f7c9c72667efde1daba6b35.jpg
Malo zakasnela reakcija alicry.gif
Link to comment
  • 2 weeks later...
ja ti verujem i kada bih osvojila 5.000.000 e na lotou ne bih nishta kupila,samo bih se spakovala i otishla na put oko sveta koji bi trajao..ceo zivot..[/quoteU potpunosti se slazem sa vama, ne bih volela nista da posedujem, komadi hladnog namestaja, automobili, kamioni, avioni i ostalo..... sve to nema dusu i nista ne znaci ako covek nije ispunjen u duhovnom i emotivnom smislu..... naravno to su stvari koje ljudima olaksavaju zivot, ali ne treba preterivati i svakako covek treba da ima granice u zivotu vezane za materijalne stvari, nezavisno koliko novca ima........ Kad bi me strefila neka loto premija sa sest nula, voljenu osobu pod ruku i na put oko sveta do kraja zivota, jer zivot je samo jedan i treba da prodje u sto lepsim trenucima koji su prozeti najdivnijim osecanjima.... ;)
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...