Jump to content
IGNORED

Predmeti obožavanja


yolo

Recommended Posts

Koliko kostaju ove sa plavim staklima?
Odavno predmet obožavanja, plašio sam se samo odgovora na ovo pitanje.Edit: Samo 282? Kako sam se nadao... Biće jednog dana.PS: Te plave se valjda ne prave više ili koštaju da zaboli. Edited by zorglub
Link to comment
  • 2 weeks later...

U stvari ja hocu klasicnu baciklu, takve vi po Borci sigurno imate, medjutim, ovde sve neki na mlazni pogon od 3000 dolara. Kao da cu da se trkam (i kao da bih nekog pobedio). Zato mi se svidjaju ovi na klasik notu... e sad, ako neko misli da sam hipster, pa bio sam optuzivan i za gore od toga. :D

Link to comment
  • 3 weeks later...

Odlicni bajsevi! Hipsterski kolko i one Persol odozgo. Pa neka.edit: Jedino one schimike (chelsea boot cuban heel), koje nosi jedan od bajkera, su mi malo bzvz, mada verovatno lepo legnu na pedalu...

Edited by C žeton
Link to comment

Probao sam te Steve Mc Queen Persol i stoje mi onoliko dobro koliko je gazza1 SMQ licno. Tako da sam postedjen dileme. Jedino mi nije jasno zasto u Beogradu ima da se kupi 30 Persol modela ali bas ovih nema.

Link to comment
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...