Jump to content
IGNORED

Predmeti obožavanja


yolo

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Opaki vlasnik antikvarnice D&G je ostavio u izlogu uključenu malu Galeovu lampu koja je večeras osvojila moje srce, čak i u slučaju da je replika (nije nedostižni san- 600 €).

Link to comment
  • 2 weeks later...

valjda cu s godinama ocoraviti pa imati razloga da pljunem bogatstvo za ove cvoke. zelim ih najvise na svetu. u pitanju su ove roze dole desno.IMG_2012-750595.JPGa i inace, chekirajte francis klein djozle. svi ramovi su da padnes na dupe.

Link to comment
  • 3 weeks later...
Also Sprach Zarathustra:
Slika odozgo je otplovila u nepoznatom pravcu, ali i dalje me privlaci:apple_imac_24.jpg(EDIT. Mada na gornjoj tastaturi ne bih zeleo da kucam ista vise od 1 pousta 3opgeovske kratkoce). Edited by Indy
Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Evo ova moja, ima savršeno ime: storyteller chair, a podrazumeva se da je presvučena crvenim plišom, ako ništa drugo to je omiljena fotelja grofa Drakule :D. Hoste, mogu se zakunem da je na toj tvojoj dosta sličnoj fotelji sedeo H.Bogart u Casablanci :D

Link to comment
Evo ova moja, ima savršeno ime: storyteller chair:D
:lol:sjajno.meni je ta fotelja samo deo jedne veće slike - veče, napolju rominja kišica, a ja unutra na toplom (kamin? može, ali ne mora), uz šolju čaja, ili možda neko dobro crno vino ili žestinu (burbon, konjak). I čitam neku knjigu. ma milina.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...