Jump to content
IGNORED

torrenti


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Meanwhile, Prenda završila u bajboku, Piratebay admini bili svedoci. :D 

 

https://torrentfreak.com/prenda-copyright-trolls-arrested-and-charged-with-fraud-and-extortion-161216/

 

Neka se spremi Rightshare. 

 

Istog dana kada je MPAA izjavila da je odgovorna za rušenje kat-a, kat forumska komuna koju sam pominjao pre nekog vremena je pustila u rad "fully operational torrent site".

 

https://torrentfreak.com/kickasstorrents-brought-back-to-life-by-original-staffers-161216/

Link to comment
  • 4 weeks later...

sta ovo moze da bude? pokusavam da skinem neke torente i klijent (qb) nece da mrdne, tri torenta sa torrentday-a i jedan sa tpb-a. ovi sa Td-a (3)su stalled i ne reaguju ni na resume ni na force resume, a cetvrti sa tpb-a je na queued, isto ne reaguje? jal me neko blackflagovo il sta li moze da bude, sinoc je normalno radio, poslednje sto sam kupio je the grand tour, poslednja epizoda.

 

edit:

internet mi je sbb, jel ima mozda veze sa onim ip adresama sto se negde pisalo

Edited by Čutura
Link to comment

sta ovo moze da bude? pokusavam da skinem neke torente i klijent (qb) nece da mrdne, tri torenta sa torrentday-a i jedan sa tpb-a. ovi sa Td-a (3)su stalled i ne reaguju ni na resume ni na force resume, a cetvrti sa tpb-a je na queued, isto ne reaguje? jal me neko blackflagovo il sta li moze da bude, sinoc je normalno radio, poslednje sto sam kupio je the grand tour, poslednja epizoda.

 

edit:

internet mi je sbb, jel ima mozda veze sa onim ip adresama sto se negde pisalo

 

Ima trekera koji aktivno blokiraju default port ili ceo interval (6881-6999). U tom slučaju odeš u qbittorrent podešavanja pa u connection pa tu imaš za listening port dugmence "random", umesto tog defaultnog 6881. Neki od njih i napišu to otvoreno, pa se vidi kad selektuješ torrent koji ti je kjuovan za dl, pa pogledaš tracker šta kaže.

Link to comment

Ima trekera koji aktivno blokiraju default port ili ceo interval (6881-6999). U tom slučaju odeš u qbittorrent podešavanja pa u connection pa tu imaš za listening port dugmence "random", umesto tog defaultnog 6881. Neki od njih i napišu to otvoreno, pa se vidi kad selektuješ torrent koji ti je kjuovan za dl, pa pogledaš tracker šta kaže.

 

nije bilo do mene, td je imao neki problem pa nije radio jedno 12 sati, a sta je bilo sa tpb-om ne znam ali i to mi je proradilo posle jedno sat vremena, u svakom slucaju hvala na odgovoru :)

Link to comment
  • אַף אֶחָד locked this topic
  • renne unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...