Jump to content
IGNORED

torrenti


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Prvo, pogledaj sta si napisao u prvom postu, nigde ne pominjes vlasinka, koji btw i nije bitan za pricu o kat. Izgleda da ne shvatas nacin na koji funkcionisu torrent trackeri, bar ovi javni , dostupni svima.Nije ni prvi ni poslednji put da pokusavaju da ih ugase, uniste i marginalizuju ali to na srecu nije lako izvodivo.Ubiju im ili blokiraju pristup main page-u ali to ne znaci da je nestao sav sadrzaj vec da se samo privremeno "ne vidi".Nisu klonovi  vec se jednostavno promeni domen i sve radi .Tako to funkcionise vec godinama.Novi torrenti su tu,kace se kao i pre.

 

Tom logikom mogu da kažem da torrentz i dalje postoji jer meni sve raditm. Iako su administratori rekli da prestaju sa radom. 

 

https://torrentz2.eu/

 

Hajde ponovo. Ovde nije u pitanju promena domena. Kat kao Kat više ne postoji. Vlasnik je u bajboku, deo ljudi koji su upravljali sajtom su sada na kat forumu. Nekoliko klonova ima kopije baze ali se po manjku postova na forumu vidi da su klonovi. Kat forum i dalje postoji ali ne nudi nikakve torrente. 

 

https://torrentfreak.com/kickasstorrents-community-resurrects-without-torrents-160725/

Link to comment

Nastavlja se seca knezova.

 

Danas je stradao torrenthound, ode trenutno najbolji torent.

 

Taman sam krenuo preko njega da skidam ponovo u poslednje dve nedelje posto sam primetio da za mnogo stvari ima veci broj S i L u odnosu na tpb,a uz to i najvecu bazu filmova/serija/igara.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...