Jump to content
IGNORED

torrenti


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

eztv sve vise svira pimpeku. Ne volim zaliv pirata al cu morati opet da mu dam sansu. Demonoid? Kolko se secam oni nisu  mnogo smarali sa ratiom

 

Sa torrentleech skine dok si reko keks  (sve uvek full speed :wub: ) al  gledam da ga pristedim jer je ratio na ivici zileta

 

Ratio: 0.503

 

Ne znam na koliko banuju al ce verovatno pasti neka ogranicenja kad ode ispod 0.5

 

Najgore sto nema sanse da ga popravim. Vec par godina skidam sa naloga sto mi dade jedan kanadjanin da se posluzim i jos ne uspeh da uploadujem ni kilobajt tamo.

 

Vec mi nedeljama mrvu iznad 0.5 pa se nadam da se  nesto slogiralo pa ne broji vise :)

 

edit: dok sam kucao post 720p epizoda serije a ez kilavi pola sata 30 KB 

Edited by katamaran
Link to comment

eztv sve vise svira pimpeku. Ne volim zaliv pirata al cu morati opet da mu dam sansu. Demonoid? Kolko se secam oni nisu mnogo smarali sa ratiom

 

Sa torrentleech skine dok si reko keks (sve uvek full speed :wub: ) al gledam da ga pristedim jer je ratio na ivici zileta

 

Ne znam na koliko banuju al ce verovatno pasti neka ogranicenja kad ode ispod 0.5

 

Najgore sto nema sanse da ga popravim. Vec par godina skidam sa naloga sto mi dade jedan kanadjanin da se posluzim i jos ne uspeh da uploadujem ni kilobajt tamo.

 

Vec mi nedeljama mrvu iznad 0.5 pa se nadam da se nesto slogiralo pa ne broji vise :)

 

edit: dok sam kucao post 720p epizoda serije a ez kilavi pola sata 30 KB

A jesi li ti otvorio i forvordovo port za utorrent ili sta vec koristis?ako nisi, zato ti ne radi upload
Link to comment

Nisam, al ne treba to na SBB.

 

Radi meni upload torenata generalno al kad skinem nesto sa tl nikad jos nisam ni kilobajt vratio. Pretpostavljam da leecheri uvek imaju bolji (brzi) source od mene jer se tamo masvno koriste seedboxovi. Jos nisam skinuo torent odande da nije isao punom brzinom od prvog sekunda.

 

rarbg jos nisam probao

 

nikad cuo za seedr al ovo 

 

skidaš onoliko brzo koliko ti je brz net

 

 

jako obecava .

 

FTP je korektna alternativa torentima al su serveri mahom spori. Naleti se ponekad i na bas brze. Indekser za pretragu

 

https://www.searchftps.net

 

edit: seedr je jedan od onih sajtova sto skida torent umesto tebe pa skidas sa njihovog servera? Bese ranije neki korektan free sajt koji je to radio al nisu dugo potrajali. Ovo je super funkcionisalo na jednom pay debrid sajtu koji je imao i ovo za torente. Ne secam se kako se zove al sam ga kacio ovde kad je mogao da se uzme dzabe premium za mesec dana.

 

edit 2: 2 giga max? Kilavo.... Za serije ce posluziti al za filmove tesko

 

Ladno mi je sam uvalio prvu epizodu neke serije koju nisam ni hteo i ukrao mi 350 mega

 

edit 3: sajtovi na ovaj fazon

 

http://alternativeto.net/software/torrific-com/

Edited by katamaran
Link to comment

Ma znam ja za port forwarding al za tim nema potrebe kad provajder ne blokira portove.

 

Ide meni upload najnormalnije na drugim trekerima. Samo na tl nece. 

 

edit: nisam jedini

 

https://www.reddit.com/r/trackers/comments/2syx35/i_cant_seed_anything_in_torrentleechwhy/

 

Sometimes that's what happens with private trackers. Too many active seeds and the tracker has no other active peers to connect with, so it only gives you the seeds. Which will murder your ratio because of the high speeds of those seedboxes....

 

Ostaje mi samo da ili kupim seedbox il da nastavim da krckam ratio dok ga ne skrcam. Srecom nece to biti suvise brzo

 

Ratio: 0.503   UL: 1.19 TB  DL: 2.37 TB

 

Mislim da ovaj kanadjanin bar deceniju ima ovaj nalog. 

Edited by katamaran
Link to comment

 

 

Ide meni upload najnormalnije na drugim trekerima. Samo na tl nece. 

 

A da li su i ti drugi trekeri privatni? Koristim what.cd za torrente i kod njega je potrban port forwarding i to im stoji u upustvima. Uostalom, imas da skines alat koji ti proveri port utorrenta ili sta vec koristis.

Link to comment

edit 2: 2 giga max? Kilavo.... Za serije ce posluziti al za filmove tesko

Pozoveš gomilu izmišljenih ortaka (napraviš 8 mailova na googlu) i dobiješ još 500mb, tako možeš da teraš do 6gb. Ne mogu da verujem da to već ne radiš kojekuda :lolol:

Link to comment

A da li su i ti drugi trekeri privatni? Koristim what.cd za torrente i kod njega je potrban port forwarding i to im stoji u upustvima. Uostalom, imas da skines alat koji ti proveri port utorrenta ili sta vec koristis.

Skidao sam i sa privatnih i public i samo me tl nece  :cry:

 

Svi zivi krkaju te sidboksove pa im nisam zaniimlv sa srpskim apom (iako imam sasvim dobar za nase prilike)

 

Pozoveš gomilu izmišljenih ortaka (napraviš 8 mailova na googlu) i dobiješ još 500mb, tako možeš da teraš do 6gb. Ne mogu da verujem da to već ne radiš kojekuda :lolol:

Ja sam posten covek i ne bavim se takvim stvarima.

 

Ali kad bih se bavio probao bih temp mejl adrese jer bi to islo brze nego sa guglom #criminalmastermind

Edited by katamaran
Link to comment

Ja sam posten covek i ne bavim se takvim stvarima.

 

Ali kad bih se bavio probao bih temp mejl adrese jer bi to islo brze nego sa guglom #criminalmastermind

 

Malo oftopik, ja već godinu-dve skidam skoro isključivo sa Uploaded-a, nije besplatno, al' brzina + nema smaranja s podešavanjima, ograničenjima i sličnim. :)

Link to comment

Skidao sam i sa privatnih i public i samo me tl nece  :cry:

 

Pitanje je da li si uploudovao sa privatnih  ;) Svakako ti je 5 minuta posla da proveris je li ti port torrent clienta otvoren. Mozda su razlozi tacno ovi koje si ti naveo, ali treba proveriti ipak.

Link to comment

Pa zar ne proverava utorrent sam svaki put kad se pokrene?

 

Malo oftopik, ja već godinu-dve skidam skoro isključivo sa Uploaded-a, nije besplatno, al' brzina + nema smaranja s podešavanjima, ograničenjima i sličnim. :)

Tako sam i ja u jednom trenutku presao na rapidshare. Adsl i p2p su postajali sve neupotrebljivija kombinacija pa sam presao na rapidshare. Sedamsto kinti mesecno (nekad sam kombinovao sa drugarom bpa je bilo 350) i skidas sve zivo. Nema sta nije bilo okaceno na RS. Uploaded je solidan ali posle pada rs-a nijedan filehost nije uspeo da pridje ni blizu onome sto su ovi bili.

 

Sad bi mi uploaded solidno pravio posao jer ga koriste neki sto prave dobre m720p ripove al sam se odvikao od dodatnog placanja :)

 

 

Pozoveš gomilu izmišljenih ortaka (napraviš 8 mailova na googlu) i dobiješ još 500mb, tako možeš da teraš do 6gb. Ne mogu da verujem da to već ne radiš kojekuda  :lolol:

 
Kukavci ogranicili na 4 mejla  :cry:
 
uzeo sam 500mb preko tvitera pa cu nekako da ga nakrcam na 4.5 sa mejlovima. Na jedvite jade neki prosecan 720p film  :cry:  edit: izgleda da ne moze sa 10minutemail  <_<
Edited by katamaran
Link to comment

btw kad smo vec pomenuli placanje za download da podsetim na jedan sajt sto sam vec pominjao u martu i da bestidno okacim moj referal link :)

 

 

https://www.premiumize.me/ref/208303005

Tad su delili dzabe premiume od mesec dana pa sam ga probao i starno vrhunski radi. Skida sa svih zivih sajtova plus skida i torente, nzb(usenet)....

 

Nemojte da me drzite za rec za usenet jer ih nisam koristio od marta al sam prilicno siguran

 

edit: tu je i usenet, voip, vpn.... ovi su bas devojka za sve

Nisu previse jeftini (8-10 evra mesecno) al po meni vredi kad samo jedan host kosta toliko.

Mada je uvek sladje kad je dzabe :P

 

 

https://blog.premiumize.me/

Edited by katamaran
Link to comment
  • אַף אֶחָד locked this topic
  • renne unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...