Jump to content
IGNORED

torrenti


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Meni je 3.1.2 toliko lose radio i jeo resurse da sam se vratio na 3.0 i nemam nameru da se apgrejdujem sve dok Hdbits.org dozvoljava ovu verziju

Link to comment
We are well aware of the fact that The Pirate Bay falls outside thescope of the DMCA - after all, the DMCA is a US-specific legislation,and TPB is hosted in the land of vikings, reindeers, Aurora Borealis andcute blonde girls.
:D
Link to comment
Šta fali Classic Media Playeru koji dolazi uz K-Lite Codec Pack i zašto sam ja vazda jedini koji ga preporučuje u ovakvim savetodavnim sesijama? :(
Kako stoji MPC sa titlovima ovih dana? Ja sam prestao da ga koristim i prešao na GOM pre dosta vremena upravo zato što mi (u većini formata) nije dozvoljavao da stavim titlove, ili ih je skarabudžavao nekako.
Link to comment

MPC-HC je oduvek bio maher za titlove, ubedljivo najbolji plejer na Windozi za mene, ne znam zbog čega ti imaš problem... Možda podešavanja?

Link to comment

Ne sećam se tačno, ali mislim da na AVI filmove nikako nisam mogao da uglavim titl. Na MP4 sam mogao normalno, u dva klika. Pitam čisto informativno, zanima me da li su to sredili ali nemam nameru da se lišavam GOM Playera dok me služi kako treba.

Link to comment

I ja koristim GOM od kada sam prešao na sedmicu (pre toga BS). Radi posao. Ima li MPC nekih prednosti vrednih prebacivanja na njega ili čisto lične preferencije?

Link to comment

Skini odavde najnoviji i probaj...U podešavanjima namesti da ti automatski učitava titlove, maximum texture resolution = Desktop, a naziv filma i naziv titla moraju biti identični da bi to ferceralo (takođe moraju biti u istom folderu), recimo:film1.avi & film1.srtfilm2.avi & film2.srtfilm3.avi & film3.srt...

Edited by Jolly Roger
Link to comment
Ima li MPC nekih prednosti vrednih prebacivanja na njega ili čisto lične preferencije?
Moje iskustvo je ubedljivo najbolji kvalitet slike od svih, mali a veoma moćan :), lagan je na resursima, ništa bloat i malware, General Public License, aktivno se razvija, u kombinaciji sa nekim minimalnim pakovanjem kodeka otvara bukvalno sve. Uostalom, probaj i sam prosudi. GOM ne volim, imam loše iskustvo sa njim. Uz MPC-HC u obzir eventualno dolaze još jedino PotPlayer, VLC i SMPlayer. Edited by Jolly Roger
Link to comment

Hvala. Konkretno me najviše zanimao kvalitet slike, pošto sam malo eksperimentisao sa xbmc-om i čini mi da je neuporedivo bolja slika nego u GOM-u.Skidam odmah pa ću probati, mada će me sigurno jebati naviknutost na GOM...i moraću da iskopam neki daljinac za Android ako rešim da se definitivno prebacujem.

Link to comment
Jeste li primetili da su torenti na eztv-u prešli sa Xvid/avi standarda na x264/MP4?Jeb'o ih MP4.
Šta fali .mp4? Doduše, ne koristim ništa HD, samo ove regularne stvari. A brže se skida zato što je manji fajl. 3.1.2.je i dalje banovan, btw.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...