Jump to content
IGNORED

torrenti


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

potrebna pozivnica za RevolutionTT...unapred hvala :) u zamenu za euc,leecherslair i my18k.org...ako neko zeli ove poz, bez obzira da li ima ili nema ovo sto meni treba nek se javi na pm. :P

Edited by v.igor80
Link to comment
  • 4 weeks later...
  • 2 months later...

Jedno pitanje. Pokušavam da svučem True Blood sa Isohunta, medjutim i pored 1000 seedera tempo je očajan, a u komentarima pišu kako ih je HBO jurio na osnovu IP adresa, gasio im naloge na neko vreme preko provajdera i sad se svi booje da seeduju. Takodje pominje se i neki peerguardian, fri softver koji kao sakriva IP adresu i onda si miran ali mi deluje prekomplikovano da se smaram s tim.Elem, moje pitanje je da li treba da brinuti oko ovoga ili ne ako smo u Srbiji? Mislim, sećam se daje onaj jedan nesrećnik fasovao apšenje zbog fakin Turneje ali malo mi je apstraktno da HBO juri ljude po celom svetu. Mada, ako se ovde emituje preko kablovske...Btw, dok sam kucao, btzina je skočila na oko 80kbps. :)

Link to comment

^^Informiši se prvo ovde.Imaš i portabilnu verziju PB-a, skini i probaj.Moja ti je preporuka da koristiš PeerBlock. Dovoljna ti je p2p lista, obavezno neka bude "HTTP is Allowed". Pokreneš PB (pri pokretanju će se često apdejtovati), pa onda tvoj torrent program i rokaš...

Edited by Jolly Roger
Link to comment
  • 1 month later...
Zbog čega se ovo dešava?downloadbu.jpgDakle, od 235 seedera, aktivno mi je svega 9. I naravno, jedva mrdne preko 30kbps download. <_<
Važan ti je štelung koliko je ukupno aktivnih konekcija dopušteno uTorrentu, meni je recimo 50. Kod tebe je to minimalno 41, ako nemaš još neki srk torrenta koji nisi prikazao.S kojim će se seedovima klijent spajati - ne možeš baš utjecati na taj algoritam, koji uvjeravam te ne sabotira brzinu nego traži dobre uploadere, ali po mojem iskustvu, nakon 15tak minuta na privatnim trackerima nakači se uvijek na 1 od seedboxa i - veselje.Ako si na javnom, nemoj se žaliti na 30 kbps. Budi zadovoljan. I nadam se da nisi cicija na uploadu, that can bite you thus in the ass. tongue.gif
Link to comment
Važan ti je štelung koliko je ukupno aktivnih konekcija dopušteno uTorrentu, meni je recimo 50. Kod tebe je to minimalno 41, ako nemaš još neki srk torrenta koji nisi prikazao.
Jok. Trenutno samo ovo skidam.
S kojim će se seedovima klijent spajati - ne možeš baš utjecati na taj algoritam, koji uvjeravam te ne sabotira brzinu nego traži dobre uploadere, ali po mojem iskustvu, nakon 15tak minuta na privatnim trackerima nakači se uvijek na 1 od seedboxa i - veselje.
Ovo niš ne razumem, ali mislim da je nebitno za moj slučaj. Trenutno sam -
na javnom
ali mi tamo obično kad ima ovoliko seedera down ide preko 300. I obično mi je preko 50% njih aktivno.
I nadam se da nisi cicija na uploadu, that can bite you thus in the ass. tongue.gif
Unlimited i up i down. Nikad cicija!
Link to comment
Jok. Trenutno samo ovo skidam.
Onda bi ispalo da ti je max number connected peerova per torrent 41, ali dva kvota dalje vidim da možda i nije tako, dakle, zbunj.
Ovo niš ne razumem, ali mislim da je nebitno za moj slučaj. Trenutno sam -
Seedbox je aplikacija na serveru koja se plaća i koja seeda jednom žešćom brzinom. Na boljim privatnim trackerima praktički je obavezno da svaki torrent ima bar jednog.
ali mi tamo obično kad ima ovoliko seedera down ide preko 300. I obično mi je preko 50% njih aktivno.
Obično, ali javnjak je lutrija. Ja recimo ponekad seedam Path to War na torrentboxu/PTBu, koji izgleda postoji na samo tom jednom mjestu na interwebsima. Moram ručno stavit na unlimited upload, i tad seedam 50 kbps. I sad zamisli što ovi sirotani (i ja sam ga skidao cirka dva tjedna) koji to tamo polako srču dožive u tom rijetkom petku kad se pojavim? Egzaltacija.
Unlimited i up i down. Nikad cicija!
Ni ja. laugh.gif Al sada češće zato jer moram, privatni trackeri su mama. Need some?
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...