Jump to content
IGNORED

torrenti


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Jel' to znači da će da me izbace ukoliko se ne pojavim tamo 4 nedelje?
Ne izbacuju odmah ako me secanje ne vara, prvo ti "parkiraju" nalog sa mogucnoscu reaktivacije...
Link to comment
I to se pamti na njihovom serveru?
Da. Server svakom korisniku dodijeli vlastiti i različit torrent file u kojem je pohranjen jedinstveni ID za tebe kao usera, tako nekako to radi. Taj ID tvoj klijent šalje svaki puta kad trackeru javlja koliko je skinuto .. ili si počeo sa seedom.edit: vidim da je torrentleech invite bonanza nažalost završila Edited by Roger Sanchez
Link to comment
vidim da je torrentleech invite bonanza nažalost završila
Ne mora da znaci. Lako se moze desiti da se otvore ponovo u toku dana ili sutra... bar je tako bilo prethodnih godina...edit: Roki, nema na cemu... ;) Edited by Jolly Roger
Link to comment
I sta kao nece ovi sa rtt da me banuju zbog slabog ratia iako sidam 72 sata?
Ne, nece te banovati zbog no-hit-and-run pravila. Ovo ispod i dalje vazi:i5736_rtt6.jpg
Link to comment

Jel ima jos neko pozivnicu za Demonoid ili bilo kakav drugi dobar torent?Nisam koristio torente od kad su ugasili Mininovu, i nemam pojma sta valja, sta da koristim...Probao ranije par drugih i uvek se vracao na Mininovu, a sad su mi izgleda sve te druge registarcije istekle...Help please :)

Link to comment
  • 2 weeks later...

Pustio sam torrent download, dosao sam do 88 posto, pa bih sad da nastavim na drugom racunaru da li postoji mogucnost da prenesm download na drugi komp? Tipa prebacim torrent fajl i deo onog iz incomplete i to je to?

Link to comment

da, to bi trebalo da bude to.kada budes ponovo pokrenuo .torrent fajl (na novom kompjuteru), on ce se ponasati kao da krece od nule i pitace te gde da sacuva fajl.ti onda samo selektuj preneti fajl, i on ce malo ucitavati, doci do 88% i nastaviti dalje.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...