Jump to content

torrenti


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Hvala! Ovaj prvi ne radi, za Valhalla trebaju dve pozivnice (s tim sto me vrti u krug - kaze, ako nemate, kliknite ovde, pa pitajte da li neko hoce da vam posalje. Ja kliknem, on me odvede na chat, gde mi ponovo treba username i pass, koje nemam, jer nisam mogla da se registrujem u prvom koraku, posto nemam pozivnice :wacko: ). Medjutim, preko ovog hrvatskog upadoh na neki torrentHR, koji je trenutno otvoren za registraciju pa cu sad da izvidim sta ima.

Link to comment
cinemanijane znam jel slobodna registracija, odavno ga nisam koristio, ali znam da ima tih raznih kolibrija Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

Tu sam se odmah registrovala, ali nikako da mi stigne mejl? Ne znam da li je to do mog spam karantina (koji zna da prijavi potencijalne spamove posle par dana, onako opusteno) ili cinemanija zabusava sa slanjem. PS. nije los ovaj torrentHR, sad malo ronjam, ima svasta nesto.

Link to comment

prijavila sam @nadlanu.com, ne bi trebalo da je tu problem? Osim ako nije do njihovog shizoidnog spam karantina? Medjutim, u medjuvremenu sam nasla na ovim hrvatima neke barbike (posluzice dok ne iskopam Kolibri). Sta sad da cinim sa fajlom u .torrent formatu? Je l mi treba neki drugi program? Koristim utorrent trenutno.Ustvari, sad ukljucih mozak - pa i ovi drugi imaju .torrent, al'njih hoce da otvori, a ovde mi prijavljuje nepoznat format? I tako za sve fajlove sa sajta? kuku, sto sam ja glupa za ove stvari...PS. Ja ni ne umem da objasnim gde sam se zapetljala, a mrzi me da pravim printscreen-ove. Ako neko shvati iz ovog mog mumbo dzambo opisa u cemu je stos, bicu mu zahvalna. U medjuvremenu sam nasla neku nadsinhronizovanu barbi na mininova i stavila da se skida.

Edited by apotekarica
Link to comment

Stvarno ti ne radi YUWA Bits? Da nisam ostavio pogrešan, link, treba da je http://www.yuwabits.net/Meni se otvara bez problema, evo udarih brzi srč, ima ovoga:Branko Kockica - Kako raste grad (1977. god.)Bonus Branko Kockica - Zasto buva ima dva uvaBonus Branko Kockica - Super skolaBonus Branko Kockica - O padanjuBonus Branko Kockica - Kockica je bacenaBonus Branko Kockica - Kako igra cigra Bonus Branko Kockica - Kad upadne kasika u kremBonus Branko Kockica - Deda Mrazov rodjendanBonus Branko Kockica - Gde god nadjes zgodno mesto tu drvo po... Muzika Branko Milicevic - Kocka kocka kockica (1977)TV/Domace Kocka, kocka, kockica - Pozoristance (epizoda 18)Muzika Branko kockica Sve naj naj TV/Domace Branko Kockica [Ceo Serijal] DVD-Rip [WebSeed]Znači uglavnom muzika, mada evo ima jedna epizoda i jedan ceo DVD gde piše "ceo serijal" (auh :D)edit:

Ustvari, sad ukljucih mozak - pa i ovi drugi imaju .torrent, al'njih hoce da otvori, a ovde mi prijavljuje nepoznat format? I tako za sve fajlove sa sajta? kuku, sto sam ja glupa za ove stvari...PS. Ja ni ne umem da objasnim gde sam se zapetljala, a mrzi me da pravim printscreen-ove. Ako neko shvati iz ovog mog mumbo dzambo opisa u cemu je stos, bicu mu zahvalna. U medjuvremenu sam nasla neku nadsinhronizovanu barbi na mininova i stavila da se skida.
I meni nekad prijavljuje nepoznati format, iako se radi o .torrent fajlu, a nekad štaviše skine torrent fajl koji nema nastavak .torrentAko se to desi, samo idi u uTorrent, na File->Open i onda nađi i otvori taj fajl. Sve i da ga sistem ne prepoznaje kao .torrent ili da uopšte nema nastavak .torrent, kada ga tako direktno otvoriš, trebalo bi da krene. Edited by Marvin (Paranoid Android)
Link to comment
prijavila sam @nadlanu.com, ne bi trebalo da je tu problem?
mislim da ne dozvoljavaju nijedan od tih besplatnih emailova. znaći, samo ti neki eunetovi i tome slicno
Link to comment
jes nasla disko kockicu? super krosover.ne zezam se.
Najači miks dečje muzike ikad, realno. Ima i B-strana koju čine tri kraća miksa, zaboravih koje su pesme na prva dva, sećam se da je treća Lovac Joca vs. Vi vi vi (lovačka vs. stražarska pesmica).
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...