Jump to content
IGNORED

ARENA TV


ducca

Recommended Posts

33 minutes ago, levi said:

jel ovo trebalo da bude prvi prenos bejzbola u sezoni? nisam video do sada da su prenosili
 

 

Koliko sam pratio, trebalo je da bude prvi prenos...najavljivali su i Toronto - Hjuston za sutra.

Link to comment

Najavljuju po mrezama insajderi da od 01.07 krece još 4 Arene u HD i biće ih ukupno 10 .

Послато са SM-G610F помоћу Тапатока

Link to comment
Misliš, 9 standardnih Arena (1-9) plus Fight, E Sports i 1x2? 
Arena Sport 1-9 plus ArenaSport 1x2

Послато са SM-G610F помоћу Тапатока

  • +1 1
Link to comment

Evo sa Benchmarka sta kazu generalno za Iris TV:

 

Quote

 

E sad, promoter je bio kod mene u stanu skoro sat vremena i uz kaficu sam uspeo da saznam neke zanimljive informacije, na primer:
 

  • Arena Sport 6,7,8 i 9 bice uvrsceni u ponudu najverovatnije u julu mesecu.
  • Italijanska fudbalska liga definitivno ostaje na Areni i naredne tri godine.
  • Planira se kupovina Premijer lige kada Englezi raspisu tender za ovo podrucje.
  • CineStar Premiere 1 i 2 bice uvrsceni u ponudu najverovatnije u septembru.
  • Takodje, ocekuje se da do kraja godine u ponudu bude uvršćena i Prva Plus.

https://forum.benchmark.rs/threads/iris-tv-mts.476186/post-6394019

 

Link to comment
On 2.6.2021. at 8:31, Jozef K. said:

Sportowa add on na Kodiju vrhunski radi. A tu je i Rokkr, koji je doduše sada krenuo sa kampanjom godišnje pretplate 20€, ali može da se gleda još uvek džaba. NBA, Arene, sve što treba.

 

Koliko to stabilno radi, placeni ili ne, nebitno? 

 

Kad god sam gledao nesto preko KODIja nije bilo idealno, umre stream nekad posle 5 a nekad posle 25min, onda gasi aplikaciju, startuj ponovo, smara. 

A vidim da i taj Arenacloud radi po istom principu, a jos ti i uzmu 1000 kinti mesecno za to.

Link to comment
11 minutes ago, goofs said:

 

Koliko to stabilno radi, placeni ili ne, nebitno? 

 

Kad god sam gledao nesto preko KODIja nije bilo idealno, umre stream nekad posle 5 a nekad posle 25min, onda gasi aplikaciju, startuj ponovo, smara. 

A vidim da i taj Arenacloud radi po istom principu, a jos ti i uzmu 1000 kinti mesecno za to.

Na kodiju ta sportowa je odlična. Ako hoćeš NBA i slično.

Na rokkr Arene su promenjive. Sinoć nisam imao zvuk na Arena sport 1 kada su igrali Partizan i Mega. Opet finale kupa sam odgledao bez problema.

  • +1 1
Link to comment

Sta se desilo Edinu i Koletu vidim da posle finala ABA lige ne komentarišu greske sudija veceras i to očigledne [emoji23]

Послато са SM-G610F помоћу Тапатока

Link to comment
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...