Jump to content
IGNORED

ARENA TV


ducca

Recommended Posts

26 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

jesi upgradeovao iris

ja ih ne vidim

 

Imam ArenuCloud, drugar mi javio za Iris, kanali 300, 301 i 302

Edited by Milosh76
  • +1 1
Link to comment

Iris Go na iOS-u nema Premijume ni opciju za update na app store-u, za sad. Inače koliko vidim danas su sve iole zanimljivije prenose izrokali na Premijum Arene, nije baš da su samo derbiji.

  • +1 1
Link to comment

Dopuna: nema Premijuma ni na Iris aplikaciji za tv (preko Eon boxa instalirana). Ne znam kakva je situacija sa aplikacijom koja ide direkt na tv.

Zna neko kako da proverim da li ima update na Eon box aplikacijama (koje su faktički Android aplikacije)? Ili on ide automatski kad je dostupan?

Link to comment
Just now, renne said:

Ne, nego od 300 pa na dalje

 

 

Ne, kod mene je (VDSL, IPTV) od 700 do 713, upravo sam ponovo uključio receiver da proverim da nisam nešto pogrešio.

Link to comment
2 hours ago, ducca said:

Iris Go na iOS-u nema Premijume ni opciju za update na app store-u, za sad. Inače koliko vidim danas su sve iole zanimljivije prenose izrokali na Premijum Arene, nije baš da su samo derbiji.

evo ih i na ios-u

bukvalno pre desetak min su ih postavili

  • +1 1
Link to comment

jeste biće boks i na arena fightu ceo dan.  taj nisam ni gledao, mislio sam da su tu samo kečeri

 

u julu i avgustu kad nema fudbala belgijska liga im je super, a sad na 15 kanala ne prenose derbi Antwerp- Club Bruge, a prijateljsku TSC- Partizan prenose na dva kanala

 

Edited by levi
  • +1 1
Link to comment
proradio i epg za nove kanale, otvaranje SP u boksu večeras na areni1p,  a prenosi od sutra na areni3p  [emoji99]
Premotavanje kanala nažalost ne još uvek.

Послато са SM-G610F помоћу Тапатока

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...