Jump to content
IGNORED

ARENA TV


ducca

Recommended Posts

  • 1 month later...

Kako vam radi Arena Cloud posle ovoliko meseci? Meni radi ok, ali se desava da zabaguje, pa se popravi, pa blokira, uglavnom kad su bitnije utakmice.

 

Evo recimo sad na pred pocetak utakmice Zvezda - Buducnost

Edited by Milosh76
Link to comment

Ok radi sasvim. Sad sa startom Iris Go valjda će i strimovi biti uvek stabilni i kad su vazne utakmice. Uglavnom sad ima i opcija Iris Go za isti novac kao i Claud

Послато са SM-G610F помоћу Тапатока

Link to comment

Verovatno nije, ja imam najjaci paket kod SBB, 500mps internet, a opet secka bukvalno svaki minut Evo dok su reklame, radi bez problema, cim pocne utakmica, ima da secka svaki cas.

 

Prosto je aplikacija DJUBRE, kao i 99% stvari koje radi Telekom Srbija.

  • +1 1
Link to comment

Do poslednjeg update, bila je opcija da se aplikacija pokreće bez VPN (iz inostranstva), te je "štucanje" strimova skoro nestalo. Ali, od kada je ta mogućnost nestala, i aplikacija je opet počela da koči. U svakom slučaju, sezone većine takmičenja su skoro pri kraju.

Sent from my HD1913 using Tapatalk





Link to comment
6 hours ago, Mario Kempes said:

Meni je radilo korektno celu utakmicu

Послато са SM-G610F помоћу Тапатока
 

Super za tebe ali ne znam kako to meni pomaze.

Link to comment

I meni je za promenu radilo dobro. Veceras ce pola Srbije biti na netu da gleda finale Kupa, tu ce se videti kapacitet servera. Ne bi me cudio epski raspad prenosa.

Link to comment

Ogromna je sramota za Arenu sto se specijalnim emisijama na kojima se pustaju lakijevski klipovi, a gosti pozivaju na  "odbranu srpske kosarke", pridruzila Informeru, Sarapi i Glisicu u ovoj bednoj kampanji.

 

 

  • +1 2
Link to comment

Edin i Kole od "procenite sami " do besomučnog ponavljanja koliko je faulova i slobodnih bacanja manje zvezdi sudjeno . I to po 50 puta u toku prenosa. Bruka

Послато са SM-G610F помоћу Тапатока

Link to comment
1 hour ago, J.R. Cash said:

Ogromna je sramota za Arenu sto se specijalnim emisijama na kojima se pustaju lakijevski klipovi, a gosti pozivaju na  "odbranu srpske kosarke", pridruzila Informeru, Sarapi i Glisicu u ovoj bednoj kampanji.

 

 

istaknuti sns-ovci, a bivsi kosarkasi, pojavljuju se po partijskom zadatku. 

Edited by Кристофер Лумумбо
Link to comment
4 minutes ago, Mario Kempes said:

Edin i Kole od "procenite sami " do besomučnog ponavljanja koliko je faulova i slobodnih bacanja manje zvezdi sudjeno . I to po 50 puta u toku prenosa. Bruka

Послато са SM-G610F помоћу Тапатока
 

 

Nemaju Edin i Kole veze s tim. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...