Jump to content
IGNORED

ARENA TV


ducca

Recommended Posts

4 hours ago, ducca said:

Uzeh box pa imam famozne Arene u HD, ali to dolazi sa forom - kada na tv-u (LG) isključim opciju True Motion slika bukvalno secka, vidi se npr. isprekidana trajektorija fudbalske lopte (inače me True Motion nervira do jaja i uvek je stavljam na off). Naravno kad uključim pomenutu opciju ovaj problem na Areni nestane (ali me smara ta neprirodna kretnja, ko fol istinita). Jel primetio ko sa mts kablom ovako nešto ili sam ja toliko zaludan? :unsure: 

 

Kada pažljivo zagledam, može se primetiti malo iseckana putanja lopte recimo. Stavi True motion na Smooth, to rešava problem sa Arenom a verijem da nećeš primetiti promenu na svemu ostalom.

 

BTW, vas dvojica sa LG smratom, je li vam se pojavila Arena cloud na LG content store-u? Meni nije iako su na sajtu napisali da je dostupna. Ovi iz podrške (arena) su poslali neko nebulozno objašnjenje.

Link to comment
 
Kada pažljivo zagledam, može se primetiti malo iseckana putanja lopte recimo. Stavi True motion na Smooth, to rešava problem sa Arenom a verijem da nećeš primetiti promenu na svemu ostalom.
 
BTW, vas dvojica sa LG smratom, je li vam se pojavila Arena cloud na LG content store-u? Meni nije iako su na sajtu napisali da je dostupna. Ovi iz podrške (arena) su poslali neko nebulozno objašnjenje.

Potvrda i od mene da nema Clouda na storu, sad proverih.
Link to comment

Za gastose informacija da ArenaCloud šljaka i na Android TV preko VPN. Doduše, do nedavno sam samo radio casting sa mobilnog, ali izgleda da i ova opcija šljaka bez problema

Sent from my HD1913 using Tapatalk

Link to comment
4 hours ago, Milosh76 said:

Ja imam nesto sto se zove ARENA+  na lg 43uj670v 

 

Nije to.

 

50 minutes ago, Savic said:

Nemam pojma koji je model LG TV. Neki iz 2015.

 

Imaš nalepnicu pozadi, uslikaj ako ti je dostupno.

Link to comment
1 minute ago, John Coltrane said:

Stručnjaci dali i na 1 i na 2 KKP-Cibona, jer je otišlo u produžetak, a za Juve-Lacio nema veze :rolf:

Gledaj na b92. A ne, :lolol: tamo je av

Link to comment
1 minute ago, arkonada said:

Gledaj na b92. A ne, :lolol: tamo je av

 

Ma gledam na žabarima nego me stric cima da mu "nadjem" tekmu. Kaže "izgled počeo rat, pussy na svim kanalima!!!!"

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...