Jump to content
IGNORED

Pogodi jezik


bus

Recommended Posts

  • Replies 149
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • bus

    66

  • djenka

    24

  • Ulven

    20

  • Delija67

    18

Top Posters In This Topic

Sad sam prekopavao po youtubeu i na quechui zaista postoji narodna muzika sa ovako visokim zenskim glasovima. Malo me bune ovi zaokrugljeni vokali koje cujem, no hajde da vidimo sta Bolek kaze. A da sam mogao da se zakunem da je Azija, mogao sam.

Link to comment

Da li je ovaj fajl s pesmom bio kompletan? Ako nije, smem li izvoljevati?Wish list:1. Link do celog fajla, moze i youtube clip, komada jedan2. reci pesme ili makar naziv pesme, da bih nasao tekst, komada jedanAgradeci?ndote de antemano, C.A.

Link to comment
Da li je ovaj fajl s pesmom bio kompletan? Ako nije, smem li izvoljevati?Wish list:1. Link do celog fajla, moze i youtube clip, komada jedan2. reci pesme ili makar naziv pesme, da bih nasao tekst, komada jedanAgradeci?ndote de antemano, C.A.
Ja sam ga okacio kako sam ga nasao, a tekst mozes naci ovde: http://www.andes.org/songs.html Treca pesma - Hina Ripuchun Chay UrpiS tim sto i ja mislim da to nije cela pesma, posto tekst zasigurno ne odgovara ovoj verziji, vec samo neki delovi. :)
Link to comment
:lolol: za pesmu. Romani/romski? (mora biti neka varijanta iz Srbije). Neverovatno kako se fonetika promenila u odnosu na indijske jezike. Kao da govore srpski, manje vishe. Edited by crveni autobus
Link to comment
:thumbup: CiganjskiZvonko Demirovic sa pesmom KeskandzikaRadila je do skoro TV stanica Khrlo e Romengo na kojoj je bila gomila ovakvih likova :D Edited by Delija67
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...