Jump to content
IGNORED

Pogodi jezik


bus

Recommended Posts

Nema pravila; možete staviti clip, napisati jednu ili više reči na ciljnom jeziku, dati njegov opis...Dozvoljeno je i davati i tražiti hints. Jezici mogu biti i državni i manjinski. Ko pogodi, postavlja, ili može da traži da bilo ko drugi postavi novi zadatak....Za postavljanje zvučnih fajlova možete koristiti, na primer, Ez-files...Za početak, nešto što ne bi moralo biti previše teško, ali nije ni super lako. Ima li interesenata? Nadam se da ima. ZadatakJOš JEDNA OPCIJA ZA POSTAVLJANJE (thanks BGHost). VAžNO: U special item iskopirati samo poslednji deo naziva boomp3 fajla, posle poslednje kose crte!!.

Menadzuj embediranu opciju u forum - Boomp3. Uplauduj fajl na sajt http://boomp3.com/ pa eduj riplaj i klikni na opciju Insert Special Item, pa pejstuj getovani link.
I još jedna opcija (Bolekov predlog): Divshare Edited by crveni autobus
Link to comment
  • Replies 149
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • bus

    66

  • djenka

    24

  • Ulven

    20

  • Delija67

    18

Top Posters In This Topic

E, hvala BGhoste! Evo stavio zadatak i u ovom formatu, ako nekome tako bude brže. Staviću tvoje objašnjenje i u svoj prvi post.

Edited by crveni autobus
Link to comment
Korzika ?
Nije ni korzikanski, koji je, inače, dosta blizak toskanskom (italijanskom). Ovaj jezik je nešto udaljeniji.EDIT: genetski i po karakteristikama nešto udaljeniji Edited by crveni autobus
Link to comment
Ovo sam pogodio zahvaljujući Renatu Carosoneu (ko nije slušao, obavezna lektira).Nego, šta ako odgovor na ne znam ni ja sam? Ako ništa drugo, poslušajte.
Wow. Molim te da mi napises ime ove pesme i ko je peva. Jezik je katalonski.EDIT: Ili valensijanski, ali to je razlika a la srpski/hrvatski. Cini mi se da ova zena redukuje samoglasnike na nacin na koji to bas rade na severu katalonskog govornog podrucja. U Valensiji se samoglasnici izgovaraju u svojim punim vrednostima, a na severu, recimo u Barseloni i Perpinyanu, se redukuje vecina nenaglasenih samoglasnika. Edited by crveni autobus
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...