Jump to content
IGNORED

Pogodi jezik


bus

Recommended Posts

  • Replies 149
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • bus

    66

  • djenka

    24

  • Ulven

    20

  • Delija67

    18

Top Posters In This Topic

Uf. Ne znam gde bih poceo. Cujem na kraju da je grupa iz Hrvatske. A jezik... Pojma nemam. Da li se govori u Karibima ili na nekom ostrvu koje je nekad bilo necija kolonija?

Link to comment

Nisu Karibi, a drzava je bila kolonija. Sluzbeni jezik drzave je jezik kolonijalne sile, a ovaj govori oko polovine stanovnistva.Grupa je iz Srbije, a imaju clanove iz raznih krajeva sveta i pesme na nekoliko jezika

Link to comment

Kontinentalna Afrika ili ostrvo? Indijski ili Atlantski okean?Zvuci kao neki kreol baziran na portugalskom. :unsure: Dakle, kljucno pitanje je ostrvo u Atlentskom okeanu ili kontinentalna afrika. Msilim da čujem fala ("govori" ako jeste neki portugalski kreol). Nagađam. Samo nagađam.

Edited by crveni autobus
Link to comment

suvise jednostavno zvuci al da ispalim: portugalski :huh:edit: tek sad videh crvenbusov editedit 2: moze da bude brazilska varijanta portugalskog npr

Edited by sta dalje
Link to comment
Nije. Sad sam našao. Kriol - kreolski jezik Gvineje Bisau. Jeste baziran na portugalskom. Grupa je So Sabi.
Mi volimo vas, vi volite nas. So Sabi je tu za vas. Lepo vama, lepo nama. :thumbup:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...