Jump to content
IGNORED

rts


Gonzo

Recommended Posts

Koliko je glup koncept emisije "Reč na reč".

 

Emisija večeras, sa ovim gostima, bi mogla biti vrlo interesantna da je u formi Utiska nedelje na primer.

Edited by Milošica
  • +1 1
Link to comment

Da, koliko je retardirano kad na početku emisije objave: "organizuju RTS i CESID", predizborna debata pre zvanične predizborne kampanje, samo da RTS ne bi morao da pojede govno što je svojevremeno rešio da poziva samo parlamentarne stranke u debatne emisije.

 

Koliko Darija burno reaguje na Grbovićeve napade, pitam se koliko će proći pre no što bude ful utrenirana u klepetalo kao što su Brnaba i oni omladinci.

Edited by Zabalujev
Link to comment

Ma Darija je kamilica, nakon ovog moraju vratiti kerbere iz akademije. Milica po drugi put u ovoj emisiji rastura, steta za ideje I stranku koju predvodi, strasan je potencijal.

Edited by dillinger
  • +1 2
Link to comment

Gledam juče Šormaza, sad i Dariju, još su mi simpatični u poređenju sa onim ostalim utreniranim majmunima što se dernjaju ĐilasŠolak. Možda ih zato i guraju, da nas smekšaju, očekujem da aktiviraju Nedimovića :D

A Milica razbija odavno, za potpuno sumanute opciju, naravno.

Link to comment
5 minutes ago, Zabalujev said:

Dariju, još su mi simpatični

meni je ona u rangu najvećeg sns ološa, a to datira dok još nije ušla u sektu kad se vadila sa onim šatro lapsusom o prvom registrovanom pacijentu. pa ona scena u narodnom pozorištu, ona i vučić

 

njeno mesto je kod “londona”

:vesala2:

  • +1 4
Link to comment

Ovo na kraju ispade sasvim OK za gledanje, one prethodne galamdžije su mi samo dizale pritisak i ne bih izdržao više od 20 minuta emisije.

Što se Darije tiče, ništa se lepo o njoj nema reći posle ove skoro dve godine, al da držimo nivo.

  • +1 1
Link to comment

Када је Сокрaт давно рекао да "зна да ништа не зна", сигурно није мислио на статус фриленсера у Србији. Да се родио неколико хиљада година касније у Србији, вероватно би се окануо филозофирања и постао слободан стрелац.

:laugh::laugh:

 

https://www.rts.rs/page/stories/ci/story/5/ekonomija/4609101/frilenseri-srbija-zakon-porez.html

  • +1 1
Link to comment
Quote

Да ли ће предложене промене Устава о којима ће се гласати на референдуму осигурати независност правосуђа?

О овим питањима у дебати Реч на реч у уторак 7. децембра расправљаће:

Зоран Лутовац, Демократска странка

Предраг Марсенић, коалиција НАДА (ПОКС, ДСС)

Ђорђе Милићевић, Социјалистичка партија Србије,

Горан Весић, Српска напредна странка.

Модератор дебате је Зоран Станојевић

Spektakl u najavi, Vesara debatuje o ustavnim promenama.

  • Haha 2
Link to comment

Да ли ће предложене промене Устава о којима ће се гласати на референдуму осигурати независност правосуђа?

О овим питањима у дебати Реч на реч у уторак 7. децембра расправљаће:

Зоран Лутовац, Демократска странка

Предраг Марсенић, коалиција НАДА (ПОКС, ДСС)

Ђорђе Милићевић, Социјалистичка партија Србије,

Горан Весић, Српска напредна странка.

Модератор дебате је Зоран Станојевић

Spektakl u najavi, Vesara debatuje o ustavnim promenama.
Ja sam se vratio da proverim temu emisije...







... Shiit has hit the fan

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...