Jump to content
IGNORED

rts


Gonzo

Recommended Posts

23 minutes ago, Hamlet Strašni said:

Ја на планети не могу да нађем користећи чинк. Отвори ми почетну страницу само. Ако укуцам Ђогани у претрагу изађе ми Гојко Ђого…

 

Ako imaš vraćanje programa, vrati na 19.9. oko 15h. Zove se "Život i scena", s tim da im se košuljica ispomerala, pa za početak filma moraš da pustiš dve emisije pre, pa da premotaš pred kraj te, tu negde je start.

  • Hvala 1
Link to comment

Odgledala Đoganijev film.

Nikad nisam ni izbliza slušala tu muziku, ali na njega me seća jedna epizoda kojoj sam prisustvovala.

 

Neki tamo, početak devedesetih, zateknem se u "Pinkiju" sa gomilom devojčica, nešto smo čekićali u hodniku, ne sećam se šta, a u istom hodniku, iza vrata, vidimo da je proba grupe Đogani, malo gvirimo, oni znojavi, ozbiljno skakanje...

U hodniku gde stojimo, par starijih tinejdžerki puši (za mlađe forumaše- to je bilo vreme kada je mogli da se purnja bilo gde, koliko hoćeš). 

 

Proba se završava, Đogani izlazi, i dok prolazi, prolazi kroz oblak dima. Staje i kreće takva vakela o pušenju, koja traje i traje i traje i koju ću pamtiti zauvek. Bio je strog, ali ne nepristojan, spustio ih je taman da ih posrami a pušenje obesmisli. Svi su zaćutali, tajac, i samo on priča. Nije vikao, ali je imao neki popižđen ton, i stav polu ćale, polu ortak.

Sada kad se setim toga, bilo bi sjajno da je neko snimio taj govor, pa da ga u školama pušta svaki dan umesto "Bože pravde", bila bi jedno 100000x korisnije.

  • +1 8
Link to comment
  • 3 weeks later...

Samo na YT. Zato sam i obrisao.

Okačili su snimak Beogradske hronike sa sve pripremama pred emisiju, ali to nije išlo u program.

Edited by msv
Link to comment
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...