Jump to content
IGNORED

rts


Gonzo

Recommended Posts

Kakav transfer blama upravo. Neka muzička emisija, šta li je. 
Voditeljka slagalice, onaj glumac u pokušaju što ima farmu koza i još neki meni nepoznati likovi. Koreografija za Skeledžiju, Marija svira tamburicu, oni kao glume majstore u radionici i prevrću neke gume itd...

Ne znam samo da li je narodno veselje ove godine mao poranilo, ili “Žuta Olja” redovno čašćava gledaoce. :huh:

Edited by mraki
Link to comment

Pa da, to je to. Editovao sam malo predhodni post, ali ista je poenta.

Ima dosta ljudi na sceni, vidi se da su uložili, a opet mnogo glupavo izgleda.
Ali ok, verovatno se svidja širokim narodnim masama.

Link to comment
32 minutes ago, mraki said:

Kakav transfer blama upravo. Neka muzička emisija, šta li je. 
Voditeljka slagalice, onaj glumac u pokušaju što ima farmu koza i još neki meni nepoznati likovi. Koreografija za Skeledžiju, Marija svira tamburicu, oni kao glume majstore u radionici i prevrću neke gume itd...

Ne znam samo da li je narodno veselje ove godine mao poranilo, ili “Žuta Olja” redovno čašćava gledaoce. :huh:

Ide svakog petka od 22 već dva meseca

Link to comment

Kviz ''Ja volim Srbiju''

 

Voditeljka (Dragana Kosjerina): Ko je nosilac zakonodavne vlasti u Republici Srbiji?

Takmičarka (Danica iz Balkanike): Predsednik Republike

Voditeljka: Tačan odgovor je Narodna Skupština Republike Srbije.

Dr Nele Karajlić: Nije mnogo pogriješila.

:D

 

Link to comment

Rada Hronika istresla ministra obrazovnog iz gaća. 

Nisam siguran da će to postavljati na onaj njihov YT kanal, ali valjda će se negde pojaviti...u svakom slučaju ko ima premotavanje, nek pogleda. 

Link to comment
1 hour ago, AcaRadio said:

Rada Hronika istresla ministra obrazovnog iz gaća. 

Nisam siguran da će to postavljati na onaj njihov YT kanal, ali valjda će se negde pojaviti...u svakom slučaju ko ima premotavanje, nek pogleda. 

eno ja pisao gore na Vladi o tome

Link to comment
On 16.12.2019. at 18:21, AcaRadio said:

Rada Hronika istresla ministra obrazovnog iz gaća. 

Nisam siguran da će to postavljati na onaj njihov YT kanal, ali valjda će se negde pojaviti...u svakom slučaju ko ima premotavanje, nek pogleda. 

postavljeno na YT kanal rts beogradska hronika

Link to comment

možda previše očekujem od 1 Rade, ali ovo što je kačeno, nije ga naterala ni da mu bude neprijatno

 

on verovatno smatra da je dobro ispao, da je bilo uspešno gostovanje

Link to comment

ja sam video jedno permanento upadanje u reč jedno drugom. čista kakofonija. gospođa mi reče da ovo što onpredstavlja kao svoju zaslugu (ishode i još nešto, ne sećam se) je počelo sa Tinde KC i gašom kneževićem. 

 

zar nije on u sukobu interesa kao ministar i vlasnik škola? mislim, on bi trebalo da pošalje prosvetnu inspekciju u svoju školu?!

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...