Jump to content
IGNORED

rts


Gonzo

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Žena se nije čula. Kako joj Olivera postavi pitanje, tog momenta SNS majmun do nje počinje u glas da nešto priča. Nije bitno ni šta, ionako se ne čuje, jer svi pričaju u glas, Marinika, Olivera, majmun... Nijednom nije zamoljen da prekine (od strane voditeljke).

Jedino da im isključuju mikrofone dok neko drugi priča.

Jezivo je bilo za praćenje, pritisak mi se digao za 15 min gledanja.

(rts ne gledam nikada nikada, ali ostao upaljen nakon što seniori čuvali dete)

Link to comment

Ja onako prebacio u poluvremenu nekog random fudbala, iskreno samo bih ustao i otisao posle drugog upadanja tog idiota. Dovoljno da se vidi kakav je taj i da nema nameru da prestane, a dalje poente nema sedeti tu.

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

Link to comment
Quote

Emisija "Da, možda, ne" od ove sezone neće se emitovati na Radio-televiziji Srbije, a na ponudu da bira između Informativnog ili Zabavnog programa, autorka Olivera Kovačević izabrala je Zabavni jer, kako je rekla za Danas, u Informativnom je mnogo više prepreka nego što je navikla. Kovačević je dodala da RTS uvek liči na aktuelnu vlast.

"Emisija 'Da, možda, ne' od ove sezone neće se emitovati, jer mi je ponuđeno da biram između Zabavnog programa i emisije, pa sam izabrala Zabavni, jer u Informativnom programu danas ima mnogo više prepreka od onog na šta sam navikla", rekla je urednica zabavnog programa Radio-televizije Srbije Olivera Kovačević za Danas.

Kovačević je istakla da su mediji u Srbiji u "užasno lošem položaju", da je više propagande nego izveštaja, da je "sve više laži" i da je previše uvreda nego pristojnog ophođenja.

"Naravno da su novinari velikim delom krivci, ali pre nego što to izgovorite, vi lično razmislite o vašoj odgovornosti građanina", ukazala je Kovačević.

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...