Jump to content
IGNORED

rts


Gonzo

Recommended Posts

Raspali rts prekinuo prenos neke tekme  (Liverpul -Flamenko), trebalo da idu produžeci ili penali, nemam pojma, samo sam čula kako onaj debil Aca govori mrtvačkim glasom, da če snimak nastavka meča biti kasnije. :laugh:

Link to comment
22 minutes ago, Arkadija said:

Raspali rts prekinuo prenos neke tekme  (Liverpul -Flamenko), trebalo da idu produžeci ili penali, nemam pojma, samo sam čula kako onaj debil Aca govori mrtvačkim glasom, da če snimak nastavka meča biti kasnije. :laugh:

Ti volis fudbal :hail:

Link to comment
3 hours ago, Cash said:

Ti volis fudbal :hail:

;svrš;

Ovo večeras je stvarno sramotno, gde je ona hefaca, proheftam ih nenormalne, morao sam da odem kući pre produžetaka i dođem kući,upalim tv i vidim nema utakmice, niti će je biti na oba kanala. Pogledam na telefonu, igraju. Nazovem drugara, on već na strimu.. je li bilo ovako 90ih kad bude film pa puste reklame pet minuta pre kraja pa ne puste kraj? 

Ali na državnoj televiziji...ej pustiće snimak, ja zaista ne razumem, gledaš nešto što je prenos uživo i onda ti čovek kaže da on prekida i imaćeš snimak...posle. Ovako ćeš i ti kume...posle.

Link to comment
2 hours ago, Frank Pembleton said:

Tamo je sad onaj Stanojević šef tog web dela?

 

Da, onaj što kaže da RTS objavljuje samo proverene činjenice koje su iznele državne institucije.

Edited by msv
Link to comment
1 hour ago, levi said:

imali su goste u studiju, nisu mogli da ih ostave da čekaju. planirali su emisiju uživo posle 90 min. i nadali se najboljem. jbg

A šta će mukice, imaju samo taj jedan kanal pa nemaju gde da prebace prenos.

 

3JBqH3j.jpg

 

A i šta je to sat i četrdeset minuta da sačeka gledalac da vidi te produžetke, sitnica, pogotovu kad u međuvremenu dobije kvalitetnu infuziju vladine propagande.

 

Quote

SUBOTA, 21. DEC 2019, 20:30

Inovacije - Korak dalje

Vlada Republike Srbije i Ministarstvo obrazovanja, nauke i tehnološkog razvoja organizuju Takmičenje za najbolju tehnološku inovaciju u Srbiji.

http://www.rts.rs/page/tv/sr/story/21/rts-2/3778920/inovacije---korak-dalje.html

 

I još nakon te stominutne pauzice dobije produžetke u SD-u najmanjeg mogućeg kvaliteta umesto mrskog HD-a, ma milina jedna.

 

xb1ZPyT.jpg

 

CU3940D.jpg

 

A i kad se planiraju dva uzastopna prenosa uživo od kojih za prvi nisi siguran koliko će trajati a za drugi ti određuješ kada će početi, onda ni slučajno ne treba ostaviti pauzu između njih. To je opštepoznata stvar koja stoji u svim priručnicima za planiranje TV programa.

Edited by vememah
Link to comment
8 hours ago, čekmeže said:

 

Ovo večeras je stvarno sramotno, gde je ona hefaca, proheftam ih nenormalne,

Televizije zadrzavaju pravo izmene programa 😛

Onaj hefaca* kao Ivica Dacic faca

Link to comment

Lepo pisati FIFI. Pretpostavljam da su se u ugovoru sa emiterom zaštitili od ovakvih stvari, odnosno da emiter ima obavezu da uživo prenosi kupljeni događaj. Već im je jednom UEFA zavrtala jajca kada su četvrtfinale LŠ-a pustili u snimku. Samo ne znam kako se nisu setili da prebace na RTS  3. Barem su to ranije radili. Imam osećaj da je tamo javašluk na maksimumu poslednjih godina, čak i za svoje jadne standarde prave užasne gluposti.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...