Jump to content
IGNORED

rts


Gonzo

Recommended Posts

Već neko vreme gledajući Bilju Vraneš imam neki problem sa mapom Srbije u pozadini. Nešto čudno. Razgraničenje o kojem se ne priča. I večeras mi se ukazalo. 

Dragi svi, predstavljam vam Crnu Goru i Metohiju. Razgraničenje RTS stajl

 

IMG_3290.JPG

Link to comment
1 hour ago, Spirit said:

Već neko vreme gledajući Bilju Vraneš imam neki problem sa mapom Srbije u pozadini. Nešto čudno. Razgraničenje o kojem se ne priča. I večeras mi se ukazalo. 

Dragi svi, predstavljam vam Crnu Goru i Metohiju. Razgraničenje RTS stajl

 

IMG_3290.JPG

 

Imam i ja ali ništa što ne rješava incognito mode u chromeu, nakon 36 sekundi bude sve ok. 

Link to comment

ako, podržavam, pogotovo da ne gledamo one neprijatnosti tipa gostovanja Ace Stopa četvrtkom

 

je li otišla Miljkovićka konačno, ta paradigma ovog zla što je sad mutiralo - žena bez ikakvih talenata i kvaliteta na jako vidljivoj funkciji do koje je došla bogznakako

Link to comment
13 minutes ago, James Marshall said:

ako, podržavam, pogotovo da ne gledamo one neprijatnosti tipa gostovanja Ace Stopa četvrtkom

 

je li otišla Miljkovićka konačno, ta paradigma ovog zla što je sad mutiralo - žena bez ikakvih talenata i kvaliteta na jako vidljivoj funkciji do koje je došla bogznakako

Pa jeste eno je pegla jutarnji na Prvoj

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...