Jump to content
IGNORED

Nemacka


paculla

Recommended Posts

Primila mito? ;) Carina ima veći uticaj na umetnost nego što se misli.
posto se sve odigravalo pred nasim ocima, mogao bih 100% da iskljucim primanje mita kao opciju.(sem ukoliko se nisu, kao aboridze ili tajno drustvo pgc, skrivenim znacima dogovorili o davanju i visini mita :D )
Link to comment
Sta raditi u Kelnu od sutra do ponedeljka?
piti köelsch, slikati se pored katedrale, otici sutra na koncert mad sina, posle toga u nachtsalon. u subotu na izlozbu tutankamona, rucak u gehoben turskom restoranu, piti kölsch, uvece neki 3d bioskop, pa na salsu cologne.nedelja za sightseeing. piti kölsch i otici na koncert killing joke. sve vreme izbegavati oktoberfest i proteste protiv atomske energije. Edited by Billy Parsons
Link to comment
katedralu ne mozes promasiti sve i da hoces. centar je dosta ziv, ima finih restorana i mesta za izlaske.ovde imas informacija: http://www.koeln.de/Cologne_tourist_informationa mislim da je neko ovde iz kelna.
Hvala! Katedrala je otprilike jedino sto znam tamo, jer sam bila pre par godina, ali samo na jedan dan, tako da sam samo katedralu stigla da vidim.
piti köelsch, slikati se pored katedrale, otici sutra na koncert mad sina, posle toga u nachtsalon. u subotu na izlozbu tutankamona, rucak u gehoben turskom restoranu, piti kölsch, uvece neki 3d bioskop, pa na salsu cologne.nedelja za sightseeing. piti kölsch i otici na koncert killing joke. sve vreme izbegavati oktoberfest i proteste protiv atomske energije.
:Hail: Super, sad nista ne moram sama da planiram! :D Sad cu da pogledam gde se sve to nalazi i verovatno poslusati skoro sve. Ovi 3D bioskopi, postoji li ikakva mogucnost da je nesto na engleskom ili je sve sinhr. na nemacki?
popiti kafu s nekim ovde iz kelna :)
Moze. :)
Link to comment
postoje projekcije na engleskom, raspitaj se, ne mozemo mi sve da ti prezvacemo :D
Ti si onim prethodnim postom prezvakao i vise nego dovoljno, ne moras vise nista. :) Bitno mi je samo da znam da postoje projekcije na engleskom, jer su me pre 2-3 godine vodili u bioskop u Nemackoj, ali nisu mogli da nadju nista sto nije sinhronizovano, tako da smo na kraju zavrsili na jedinom filmu za koji su mislili da cu moci da ga razumem i na nemackom - RAMBO! :lol: I stvarno sam sve razumela.
Link to comment
Ti si onim prethodnim postom prezvakao i vise nego dovoljno, ne moras vise nista. :) Bitno mi je samo da znam da postoje projekcije na engleskom, jer su me pre 2-3 godine vodili u bioskop u Nemackoj, ali nisu mogli da nadju nista sto nije sinhronizovano, tako da smo na kraju zavrsili na jedinom filmu za koji su mislili da cu moci da ga razumem i na nemackom - RAMBO! :lol: I stvarno sam sve razumela.
na nemackom mozes da odgledas i rat za vatru ;)
Link to comment
  • 2 weeks later...

Jos jednom bih da se zahvalim svima, da nije bilo foruma, mozda bih propustila par super stvari.Tutankamon :Hail: - apsolutna preporuka svakom ko se bar malo pali na istoriju starog Egipta! Sjajna izlozba. 2,5-3 sata se moze opusteno provesti tamo. Meni se potrefilo da to taman bude tih par sati u subotu za vreme kojih je padala neka kisica. :)Preporuka i za Durumcu Harran Doy turski restoran u blizini Hansaring U-bahn stanice, sve sto sam jela bilo je super, ali baklava pogotovo.U petak uvece bila u Nachtsalonu (Billy :thumbsup: ), nisam imala pojma kakvo je mesto, tako da sam se bas prijatno iznenadila. Steta sto nisam bila u Kelnu nekim romanticnijim povodom, posto je mesto savrseno za izlazak u paru. Drugi put. :DSubotu, pored izlozbe, potrosila na shopping, u nedelju planirala da sednem na jedan od onih sightseeing buseva, ali bio je maraton, ulice bile zatvorene, pa ti busevi nisu vozili. Ispalo jos bolje, prosetala do onoga sto me je zanimalo da vidim, a i po nekim delovima grada na koje inace ne bih nabasala. Imala sam srece da bude bas predivan dan, tako da sate provedoh i pored Rajne. :wub:Nisam uspela da nadjem 3D film na engleskom, otisla do Cinedom-a, pitala, rekli mi da je sve sinhronizovano, pa me uputili na neki drugi bioskop za koji mi rekose da je sve na engleskom, kod Ebertplatza. Ja tamo, kad - jeste na engleskom, ali nije 3D. Nisu znali da mi kazu ima li negde, a mrzelo me da se ponovo cimam do Cinedoma da gledam nesto na nemackom, tako da sam odustala.Jedino mi je zao sto nisam videla Aramov PM pre nego sto sam se vratila, pa ne popismo kafu. Bice prilike, nadam se. :)

Link to comment
  • 4 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...