Jump to content
IGNORED

klišei interneta


Otto Katz

Recommended Posts

Да се нешто крене да се снима на улици, пијаци, по баровима, кад крену да се џапају и часте изразима, па да се упореди тако сабрана грађа, мислим да би енглески и даље прилично заостајао по богатству речника. То што је распрострањен, па му се додаје на невиђено већем броју места, и даље не значи да Петар Петровић има слабији речник од Питера Питерсона.
Pa jeste, al' zato Peter Peterson garant ne razume Keyshawn Williamsa. Shorty got swagg through the roof She likes to pop tags me too, you know how we do Let the top down on the goop Bobby swagga when I grind with you."
Link to comment
  • Replies 73
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • расејан

    12

  • Otto Katz

    11

  • bus

    5

  • Hella

    5

Dok kod Petera Petersona nadrenalin očigledno ne funkcioniše? Konstantno sam zapanjen ljudima koji izgleda misle da su različite nacije različite biološke vrste... OK, pre sto godina je i to bila normalno, ali danas je to za neverovati.(Plus, naravno da nema brojki sa ulice, pijace i barova... međutim, mi možemo da mislimo bez pokrića.)

Link to comment
Dok kod Petera Petersona nadrenalin očigledno ne funkcioniše? Konstantno sam zapanjen ljudima koji izgleda misle da su različite nacije različite biološke vrste... OK, pre sto godina je i to bila normalno, ali danas je to za neverovati.
Немој ме добити погрешно™, само им делује различито. Сећам се какве оригиналне погрде су избацивале полуписмене бабе на пијаци, а сад чујем како се ови са спуштеним чакширама деру у мобилни и једни на друге. Ватају на галаму и понављање, уопште се не трудећи да испале нешто оригинално.Можда станујем у погрешном крају?
(Plus, naravno da nema brojki sa ulice, pijace i barova... međutim, mi možemo da mislimo bez pokrića.)
Свакако, наравно, па да, код мене је
Да се нешто крене да се снима ..., мислим да би
напросто начин да искажем нешто што је непобитна истина, јелда, у коју не дозвољавам да се сумња. Ако је случајно изгледало као да говорим хипотетички, ево да отклонимо и ту адоумицу.
Link to comment
Pa jeste, al' zato Peter Peterson garant ne razume Keyshawn Williamsa. Shorty got swagg through the roof She likes to pop tags me too, you know how we do Let the top down on the goop Bobby swagga when I grind with you."
Питерсон је мој друг. Не разумем ни ја :).
Link to comment
Питерсон је мој друг. Не разумем ни ја :).
Evo, reper objasnio prostim recima sta je hteo reci, da i bledoliki moze da razume:I wanted to make a song called swagg through the roof, because I felt that her swagg was through the roof. And this ain't a record about my swagg, this a record about her, about her swagg, and I'm feelin' like her swagg is through the roof, like the roof can't even hold her swagg. Like if you close the roof, it's tryin' to get up out that mothafucka it's so hot, you feel me?
Link to comment
Можда станујем у погрешном крају?
I ja mislim. :DElem, potencijalna nemastovitost manjeg uzorka govornika nema nikakve veze s bogatsvom celog jezika. Mislim, ja sam ocekivao da svi znaju da se, kad se o vokalbularu radi (beze obzira kog registra, stila itsl.) engleskom ne moze prismrdeti.
Link to comment
I ja mislim. :D Elem, potencijalna nemastovitost manjeg uzorka govornika nema nikakve veze s bogatsvom celog jezika. Mislim, ja sam ocekivao da svi znaju da se, kad se o vokalbularu radi (beze obzira kog registra, stila itsl.) engleskom ne moze prismrdeti.
Ја просим да разликујем. Ал' није битно, енглески је ионако једини језик. Смрт преводиоцима.
Link to comment

Varijanta onog j***š li ti nešto glasi tebi žena dugo/sinoć nije dala, i sve tako...Al' ima i ono iz foruma u stvarnost: šta se drk** kao Indi na forumu. :lol:

Link to comment

Nisu u pitanju fraze nego već standard da na internetu susrećemo svakakve oblike nepismenosti (pa i one najteže). Pa samo da pomenem reakciju jednog takvog koji je slova, čitanje i pravopis kanda i učio baš na netu, a povodom pominjanja neke izmišljene reči (tako uhoparajuće za njegovu velikosrpsku apismenu dušu), recimo reči internetizacija:"NEZNAŠ GRAMATIKUUBI SE":rolf:Strava zvuči kao naslov neke knjižice koja bi govorila o pismenosti na (inter)netu.

Edited by FranziskaKafka
Link to comment
  • 2 months later...

Ово није цензурисање неистомишљеника јер сви на овом форуму имају право на друкчије мишљење. Не постоје дупли аршини модерације, али елементарна пристојност налаже да ти се дају добронамерне сугестије: престани с јефтиним провокацијама и подмуклим подметањима која имају за циљ да успоставе вештачку равнотежу поређењем неупоредивог, релативизацијом злочина и осталим назадним идејама. Ово је последња опомена да престанеш с личним увредама и паушалним квалификацијама и почнеш користити полемичке аргументе, а ако ниси укапирао онда немој да читаш или промени форум.

Edited by Hella
Link to comment
a ono, nakon autogola quote i "ne bi te više zadržavao-la"
-strašno me nervira Hebote, Hebem ti, Hebanje i sve varijacije.
...A onda je mrmot zavio cokoladu.
:) Nabrojaste mi favorite, nije fer.Ipak, klasik: e, da mi je tvoj mozak xy dana, da malo odmorim..
Link to comment
  • 6 months later...

Прошле недеље сам открио поуздан детектор идиота - калимеровско контрапитање на коментарима вести, започето с "А". Мрзи ме да тражим и линкујем вести и коментаре - желим да их заборавим, иако моји чиреви на желуцу неће. Вест: Пљачкаши опљачкали банку у по бела дана! Идиот: А где је за то време била полиција?Вест: Радница у фаст фуду доживела шлог због финансијске инспекторке!Идиот: А што ту није био и власник фаст фуда?Вест: Београд најбољи град за живот у Србији!Идиот: А где је ту моја Суботица?Вест: Бомба у Њујорку, криви Пакистанци!Идиот: А да није неко из Сирије или Либана поставио бомбу?Вест: Караџић и Младић у Србији!Идиот: А да није можда и Бин Ладен кад не могу да га нађу?

Edited by Hella
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...