Jump to content
IGNORED

klišei interneta


Otto Katz

Recommended Posts

Svak od nas se tu i tamo podžapa s nekim na internetu. Poželimo otrijeti sugovornikom patos, sugerirati da je pušten na produljeni vikend, vajkati se kako je njegovo učešće u diskusiji posljedica činjenice da je stigao raspust. Zapitamo ga/ju je li taj odgovor smišljao/la 3 sata (dana, zavisi, izračunamo po tajmeru). Ako je tema politička, znakom je dobrog tona ne zaboraviti etiketu fašista. Na kraju ga dobronamjerno uputimo da se obrati stručnim službama za pomoć. Ukratko svrha ovog plemenitog topića je da sačuva ovo jezičko blago od zaborava. Ako vam se čini da je ovo što trošim dobro i želite da i vama dam malo dođite i ostavite svoje omiljene replike.

Link to comment
  • Replies 73
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • расејан

    12

  • Otto Katz

    11

  • bus

    5

  • Hella

    5

meni najsmešnije - "odjebi u troskocima", a ovde sam prvi put pročitao i "ispišam ti se u kafu"....mislim stvarno™, kaži mi šta 'oćeš, samo nemoj kafu da mi diraš.

Link to comment

Моје треће избивање са чантраонице на оном стручном форуму где сам саставио већ дванаест година је почело кад сам добио"Одмакни се од тастатуре. Диши дубоко."Навратићу опет септембра да видим јесу ли се упристојили.

Link to comment
potpisujemXklpodpis™tj. podsjeća me na jednog našeg gastarbajtera. pita ova Habe ich jemanden vergessen? a on, miś.
"Одмакни се од тастатуре. Диши дубоко."
Pa ovo se može razumjeti i kao prijateljski savjet? Kao da nisi zaboravio uzeti lekić?
"ne bi te više zadržavao-la"
doviđenja prijatno
Link to comment
išmoja omiljena :)
:) edit: "ne dobacujes ti dotle", "nisi ravnopravan sagovornik" i slicno tome. Edited by vasudeva418
Link to comment
Pa ovo se može razumjeti i kao prijateljski savjet? Kao da nisi zaboravio uzeti lekić?
Отада смо виши пријатељи. Није му то било први пут.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...