Jump to content
IGNORED

klišei interneta


Otto Katz

Recommended Posts

dobro.by the way, cije je ovo? nesto poput kafe, ispase, ... (te neprikladno ovom topiku), ili se moze uzeti za klise?a ima i, zahvaljujuci prvenstveno mladim ldpovcima u godinama, "(klasicna) zamena teza" i "spin".takodje bi stara dobra uporedba sa hitlerom ili, lokalno, slobom mogla da prodje.

Link to comment
  • Replies 73
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • расејан

    12

  • Otto Katz

    11

  • bus

    5

  • Hella

    5

Pa ovo se može razumjeti i kao prijateljski savjet? Kao da nisi zaboravio uzeti lekić?
Pa tako to biva kad se svadjas s' Amerikanci pa prevodis na jezik koji je valjda u top 3 u svetu po originalnim a sochnim uvredama. Ono sto je na engleskom podjebavanje na srpskom zvuci kao davanje korisnog saveta. Al' imam jednu solidnu u rezervi za onlajn fajt s' Amerikanci:I feel like writing to Nature to protest, or at least to get my name in the journals for having identified a form of life that make the baboon look like an appealing dinner party guest.
Link to comment
I feel like writing to Nature to protest, or at least to get my name in the journals for having identified a form of life that make the baboon look like an appealing dinner party guest.
:lol:+~ PWND~ Puštanje iz ludnice na vikend/praznik~ Ceo razred se nasmejao.~ Pozdav za VI/2 (varijacije dozvoljene ali po mogućstvu da bude osnovna škola)-strašno me nervira Hebote, Hebem ti, Hebanje i sve varijacije.
Link to comment
Најфреквентија запомагања на коментарима вести Б92."Ооо/Еее, земљо Србијо!" "Шта је следеће?""Крајње је време да неко уради нешто по том питању.""Ово је дефинитивни повратак у деведесете.""Овај народ је потпуно полудео.""Не могу да верујем.""Овако нешто се могло предвидети."Најомиљенија, ипак, потиче с ФСН.

"О, кукавно српство угашено."

:D

Meni najritantnije zapomaganje, kako na vestima B92, tako i na raznim domacim forumima:Putuj Evropo!
Link to comment
Pa tako to biva kad se svadjas s' Amerikanci pa prevodis na jezik koji je valjda u top 3 u svetu po originalnim a sochnim uvredama. Ono sto je na engleskom podjebavanje na srpskom zvuci kao davanje korisnog saveta.
И обратно, замисли буквалан превод нашег "јебига" или "она риба, јебо је ја, и онај њен, јебо га ти"... а да не спомињем елиптичне фразе типа "који ти је", "до мога", "д'идеш у 15:00" (што је права трансјезична™ зезалица). Не знам како би то преживело превод (а ни како би се преводилац провео :P ).Него, тај енглески, колико оно погрдних речи има? Четири именице и један глагол, по последњем попису. Негде у доњих 3 језика на свету по том лексичком богатству.
I feel like writing to Nature to protest, or at least to get my name in the journals for having identified a form of life that make the baboon look like an appealing dinner party guest.
Добра™ :)
Link to comment
Најфреквентија запомагања на коментарима вести Б92."Ооо/Еее, земљо Србијо!" "Шта је следеће?""Крајње је време да неко уради нешто по том питању.""Ово је дефинитивни повратак у деведесете.""Овај народ је потпуно полудео.""Не могу да верујем.""Овако нешто се могло предвидети."
Meni najritantnije zapomaganje, kako na vestima B92, tako i na raznim domacim forumima:Putuj Evropo!
+ Ni ne treba da nas prime u Evropu+ To je necivilizacijski čin+ Nikad nećemo biti deo sveta+ Nekad se znao neki red
Link to comment
Него, тај енглески, колико оно погрдних речи има? Четири именице и један глагол, по последњем попису. Негде у доњих 3 језика на свету по том лексичком богатству.
:blink: Voleo bih da čujem šta onda smatraš pod pogrdnom reči? Koji god da je kriterijum, srpski svakako ima manje. E sad, što se kreativnosti u pogledu svakodnevne upotrebe tih par reči tiče, to bi već mogla da bude druga stvar...
Link to comment
Meni najritantnije zapomaganje, kako na vestima B92, tako i na raznim domacim forumima:Putuj Evropo!
Аргх! :D Знао сам да сам заборавио шампиона, а као доказ да је тако прилажем поднесак из 2006. у ком сам искао специјалан третман за генијалце који налазе прикладним цитирање тог одурног дежмекастог хомофоба, шовинисте и лицемера.
Link to comment
+ Nekad se znao neki red
Nekad se znalo šta je žalba, šta molba, šta zahtev za ispitivanje zakonitosti, šta je KPD slovar, a šta kliše interneta.
Lep je osecaj nekog navesti na razmisljanje :wub:
O pa ti si moja davna inspiracija. Uvijek se rado sjetim tvojeg nesmiljenog lupet visprene argumentacije. No bez želje za umanjivanjem tvoje uloge forumske muze želio bih da se ne previdi zasluga drugara Treska, tog majstora otrcane replike No1.
Link to comment

"Путуј Европо" је у сигу имао онај несрећни Јелен или сирота Беатрис Дал. +Он топик:

kada će i ovde tako ...
Никад. :cry:
Link to comment
O pa ti si moja davna inspiracija. Uvijek se rado sjetim tvojeg nesmiljenog lupet visprene argumentacije. No bez želje za umanjivanjem tvoje uloge forumske muze želio bih da se ne previdi zasluga drugara Treska, tog majstora otrcane replike No1.
Svetac, tropar.(ne bih onu drugu, 1 dama, i tako to) :D
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...