Jump to content
IGNORED

MotoGP


mjone

Recommended Posts

 

1 hour ago, Have_Fun said:

Gledas li? :)

 

A šta drugo... :)

 

27 minutes ago, Lancia said:

Pao je bas na operisano rame.

 

Da, na početku sezone je bio rovit, ali je imao sreće sa odlaganjem, ali nadam se da nije najebao sada...

 

Neću da lažem, drago mi je da je ljosno, sam je kriv, preterao je. To je MM, i kad je krenuo sa 16, znao sam da će da ih stigne sve, ladno bi čovek bio drugi, nema sumnje da bi stigao  Vinjalesa, ali odradio ga je adrenalin i platio je cenu. Nije mi drago što je pao da bi pao već što je to nažalost jedina šansa da imamo iole zanimljiv šampionat. :) Ai kao što se ispostavilo u velikoj većini slučajeva, da bi neko osvojio trku mora da ga obiđe ili u poslednjem krugu, ili da ovaj ljosne. To je naravno kompliment za Markeza. 

 

Ne znam šta je sa Rosijem ali činjenica da su yamahe na prva dva mesta nimalo mu ne ide u prilog. Nešto ga jebe, a šta je to, samo on zna. Osim standardnog problema sa prijajanjem i trošenjem guma što praktično traje godinama već. 

Bravo za Banjaju, žao mi je što nije uspeo do podijuma, ali svakako je postigao uspeh. Ostali rezultati manje više očekivani u odnosu na startni grid, i trka kakva god da je, dobar je uvod u sezonu. Šteta što nije bilo Rinsa i Kala.

 

 

Link to comment
15 hours ago, Ivo Petović said:

Gde da vozi :D

 

Screenshot-20200725-194740.png



Pa vozio je trening a onda je krenuo i kvalifikacije, medjutim nakon prvog kruga tada je odustao

I meni je bilo cudno kad sam ga video na stazi

Link to comment
7 minutes ago, Have_Fun said:

Svaka cast Jamahama, ali deda :(

 

Druže, moraš biti malo realniji :) Rossi praktično poslednje 2, 3 godine, od dolaska Mišelin guma ne može da se sastavi, tempo nema ni za prvih pet, a kamoli podijume... Ovo mu je rezultat na nivou pobede, a i za njega je morao da ima dooosta sreće sa ispadanjem, i odustajanjem nekoliko vozača.. Sve si mogao da vidiš po reakciji njegovog tima, a evo i njegovih reči sada. Ne kao pobeda osećaj, ali skoro da jeste. Meni jeste :heart:

 

Solidna trka, dosta padova i odustajanja a posebno sam se smorio zbog Paka :sad: i KTM-a i Oliveire i Bindera koji mi polako postaju omiljeni tim, i jako dragi vozači a bili su fenomenalni na treninzima i u kvalama, pogotovu Binder. Biće jako zajeban u budućnosti, kao i ceo KTM nenormalno brzo napreduju.

 

Odlični rezultati Nakagamija i Mira, a veliki utisak je fijasko fabričkog Dukatija koji je loš praktično cele sezone. Petrući pao, a Dovi jedva 6i. 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
2 minutes ago, Mil@n said:

 

Druže, moraš biti malo realniji :) Rossi praktično poslednje 2, 3 godine, od dolaska Mišelin guma ne može da se sastavi, tempo nema ni za prvih pet, a kamoli podijume... Ovo mu je rezultat na nivou pobede, a i za njega je morao da ima dooosta sreće sa ispadanjem, i odustajanjem nekoliko vozača.. Sve si mogao da vidiš po reakciji njegovog tima, a evo i njegovih reči sada. Ne kao pobeda osećaj, ali skoro da jeste. Meni jeste :heart:

 

Solidna trka, dosta padova i odustajanja a posebno sam se smorio zbog Paka :sad: i KTM-a i Oliveire i Bindera koji mi polako postaju omiljeni tim, i jako dragi vozači a bili su fenomenalni na treninzima i u kvalama, pogotovu Binder. Biće jako zajeban u budućnosti, kao i ceo KTM nenormalno brzo napreduju.

 

Odlični rezultati Nakagamija i Mira, a veliki utisak je fijasko fabričkog Dukatija koji je loš praktično cele sezone. Petrući pao, a Dovi jedva 6i. 

 

 

 

 

 

 


Znam znam, nego je bilo koliko.. krug i po do kraja (?) i izgubio poziciju

Zato tugujem... naravno da je ovo vrhunski rezultat, na podijumu je nakon koliko vec.. ali je bio #2 na pljucometar od cilja :)
Zato mi je krivo

Link to comment

Znam znam, nego je bilo koliko.. krug i po do kraja (?) i izgubio poziciju

Zato tugujem... naravno da je ovo vrhunski rezultat, na podijumu je nakon koliko vec.. ali je bio #2 na pljucometar od cilja [emoji4]
Zato mi je krivo
Štekaju se gume za poslednje krugove i obilaženja... Samo je pitanje vremena bilo da ne kažem krivine kada će ga obići, tj, to je uobičajena praksa.. :)

Sent from my EVR-L29 using Tapatalk

Link to comment

Bravo za Rosija na prvom mestu. Drugi utisak mi je ponovljena odsutnost Vinjalesa u sredisnjem delu trke. Propustio sam da vidim sta se desilo sa Bagnaiom(?)

Vise sam ocelivao ove godine od Rinsa, Doviziosa i Zarca. Braca Espargaro nisu za MotoGP.

Link to comment

Banjaji rikno motor, isto kao i Morbideliju. 

 

Rins je žestoko povređen i ne bi realno trebao ni da vozi, moraš mu malo popustiti™, a Zarco je tek stigao u Avintiju (koja realno nikad nije imala rezultate) i mislim da mu je prvi put na Dukatiju (vozio tech 3 yamahu, pa ktm, pa LCR hondu) pa će morati da prođe period privikavanja. Dovi jeste znak pitanja. 

Što se tiče Espargaroova™, Pol ima dobre rezultate sa obzirom za kakve timove je vozio, treba imati u vidu da bukvalno do pre par godina satelitski timovi nisu imali teoretske šanse da naprave bilo kakav uspeh, fabrike to jednsotavno nisu dozvoljavale. Sledeća godina u fabričkoj hondi daće pravi odgovor šta može. MM ga je već potkačio sa "u Hondi, sve osim podijuma je neuspeh"... Aleš je realno lako zamenljiv. Već sad ima dosta boljih vozača u moto2 , rekao bih.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...