Jump to content
IGNORED

Alternativna medicina


Teja

Recommended Posts

1 hour ago, ToniAdams said:

ja sam iskr skeptican, cim cepter prodaje slicni gedzet a cepter je sve osim ozbiljne firme.

plus ne kontam tacno mehanizam, al aj kao, tu sam laik, znace bolje ljecnici.

https://radianthealthsaunas.com/
Ma jok te prevare.Ovo je sauna u principu razvija temperaturu ali prodire u tkivo i greje.Mnogo je jeftinije od Zepterove podvale.Cela sauna za jednu osobu moze da se nadje za 1500€ a oni prodaju lampu sa 500plus.Jebucka me to EMF zracenje,i sto Norveski Radiant Health nidje veze sa Kanadskim originalom.Sad Skandinavske norme u pogledu zracenja su dosta striktne ali ko ce ga znati.Narucio sam merac pa cu da krenem u proveru.Zena nije rekla Titovo NE za ideju da natakarim Saunu umesto kade ili tus kabine ,jer ne treba nam i jedno i drugo u kupatilu.Ali me interesuje koliko li utice EMF na zdravlje?

Link to comment

a ok, ako ti nesto znaci, pre nekih par decenija sam pitao svog brata od strica, inace je godiste mog caleta i najmladji doktor nukl fizike kod nas, u vezi sa opasnosti od dalekovoda itd, i onda su mi on i njegov ortak takodje fizicar rekli da je sve to bulsit i da pricu bustuju mediji i da nema pravih dokaza.

e sad, koliko je to tacno, nemam pojma.

  • +1 2
Link to comment
On 14.4.2023. at 10:34, askeladden said:

Planiram duzmem Infracrvenu saunu.Ima li ko iskustva i da li zaista ima veze EMF zracenje u saunama ovog tipa?

 

sta je EMF zracenje?

 

Link to comment
9 hours ago, gospa buba said:

chekaj, to je neki gabaritan divajs, nije lampa? kakve su ti namere s tim? ako nije tajna :)



sent from my not bubamoto


 

Sauna da se znojim i lecim bolne zglobove.

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Infrared_sauna

190x90x90 za jednu osobu;https://www.sparmax.no/sauna-lahti-lys?gclid=Cj0KCQjwlumhBhClARIsABO6p-w8IHFPA9ya031vqppUZI9yLyWUlsMV7kBSyJlRKJjvJ5X5uJj1-SsaAiATEALw_wcB

 

Edited by askeladden
  • +1 1
Link to comment
32 minutes ago, Djuro said:

Ovo je do yaya.

Najbolje su Radiant Health Kanada.Nista skuplje ali su sertifikovane i proverene sa kolicinom EMF i tako to.Ja cu vrv za pocetak da uzmem portable ,jer ove godine Radim kuhinju i to je to.Kad bude kupatilo renovacija dosla na red ,ubacicu ovu jednu.Portable Radiant Health necu izgubiti puno para ako je uzmem i prodam dalje posle dve godine

  • +1 1
Link to comment
On 16. 4. 2023. at 6:03, askeladden said:

Mozda glupo pitanje, da li si vec imao iskustva sa tim IC kabinama i ostalim i da li ti "provereno" cine dobro za boljke? Ili tek treba da ih isprobas?

Link to comment
5 hours ago, I*m with the pilots said:

Mozda glupo pitanje, da li si vec imao iskustva sa tim IC kabinama i ostalim i da li ti "provereno" cine dobro za boljke? Ili tek treba da ih isprobas?

Koristim lokalno ic lampu

Link to comment
  • 2 months later...

Vidim dosta nekih reklama, gde se laboratoriji posalje uzorak kose i onda ti posalju analizu koje namirnice ne podnosis dobro. Meni to deluje kao  neki mambo-dzambo, zna li neko vise o tome?

Mislim da je moja mama radila to isto ali su joj uzeli krv, i onda je dobila sta joj pravi problem a sta ne (pa tako breskve su problem a nektarine ne, rezultati su meni delovali kao je neko rasporedio random stiklirane pojmove na papiru). Ona nema problema ovako sa varenjem i stomakom, vec je to bilo zbog koznih problema, kao jos jedan nacin da proba da pokusa sta je uzrok problema. (Ali nisu namirnice problem, to je ocekivano bio corak)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...