Jump to content
IGNORED

'De ima da se pazari?


foto

Recommended Posts

Ja već godinama ne mogu da nađem paradajz koncentrat, onaj u tegli. Ima u tubi, ali veća količina jock. Pre par godina kupio najnormalnije u CG, u samoposluzi - znači postoji, proizvodi se - ali kod nas iz nekog razloga nema.

 

Oni "paradajz pirei" ("gurman" i još jedna marka) su katastrofa. Zaslađeni, naskrobljenji, prevara.

Link to comment

ja kad nadjem uzmem u lidlu ili k-plus ...ali bas slaba ponuda i mora se vijati po boljim marketima

 

taj k-plus je imao najbolji sastav i proizvodio se u Italiji...ali i to je sve u tubi

Edited by ivy
Link to comment
2 hours ago, ivy said:

ja kad nadjem uzmem u lidlu ili k-plus ...ali bas slaba ponuda i mora se vijati po boljim marketima

 

taj k-plus je imao najbolji sastav i proizvodio se u Italiji...ali i to je sve u tubi

 

u tubi ima i dm

Link to comment

Zavisi za šta vam treba paradajz pire. Ja sam pre par dana spremao Ezogelin čorbu (turska čorba od crvenog sočiva). Po receptu koji sam našao ide paradajz pire (tomato paste). Iskoristio sam onaj mleveni sušeni paradajz iz Metroa koji sam pominjao. Sasvim dobro je uradio posao.

  • +1 1
Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Jel' krenulo Biserovo ovčije kiselo u Univeru? Prošle godine je najpre krenulo tamo, u Krunune kioske je stiglo sa poprilično zakašnjenja.

 

Proverio: ima ga u katalogu, 166 dindži. 

Edited by ajgor
Link to comment

istu stvar sam se pitala jutros...

 

ja sam nasla neko ,,domace,, ,tipa iz Novog Miloseva ili tako nesto,u mlekarskoj radnji na cosku

Link to comment
On 7.5.2022. at 10:10, ivy said:

istu stvar sam se pitala jutros...

 

ja sam nasla neko ,,domace,, ,tipa iz Novog Miloseva ili tako nesto,u mlekarskoj radnji na cosku

 

Beogradski presek: u radnje lanca Kruna komerc još nije stiglo, Univer ima, ali je snabdevenost šarolika, nikada ista svake godine :D U onom ogromnom kod Trošarine juče ostala samo dva, ali je jutros u Đurićevoj, u upola manjem lokalu bilo koliko hoćeš. S druge strane, prošle sezone je najsigurica bio onaj manji na početku Gospodara Vućića, dok onaj ogromni 500 m dalje u Južnom bulevaru nije imao. No, kada najzad dobiju robu, Kruna je uvek najpovoljnija. 

  • +1 1
Link to comment
23 hours ago, ivy said:

...ovo iz Novog Mileseva i nije nesto..

Imao sam nekad devojku iz Novog Miloševa. Potvrđujem ovaj ajvin utisak :D

  • Haha 3
Link to comment

@ajgor

 

nasla sam Biser ovcije kiselo mleko u velikom Univeru Ns...160din

 

necu ga vise kupovati..i nije nesto za tolike novce...ima lokalna mlecna radnja kravlje 6%mm za 3x manju cenu

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...