Jump to content
IGNORED

'De ima da se pazari?


foto

Recommended Posts

38 minutes ago, ordi said:

@Ras spremse ti opet za Barajevo, nema u marketima kolko vidim, ja danas uzela za probu teglicu ljutog. fantazija! 450 din.

 

 

2019-10-20 18.54.15.png

jel to jutkino?


 

za 450 mož’ da se bira

:fantom:

Link to comment

pa jeftinije mi onda da prošetam 100 m do Miss Chilli radnje. 

premda, stajao je danas na akcijskim policama, moguće da mu je normalna cena jača, au onda :sad:

kaže mi ćale: ništa, pokušaj da ga jedeš malom kašikom, a ne kutlačom :lolol:

Link to comment
  • 2 weeks later...
SmallTree ima prodavnicu u Svetog Save. Nesto veci izbor nego u Kuci caja (recimo imaju Pu Erh), ali ni tamo nemoj da ocekujes prvoklasne travke za svoj caj u 5. 
A gde ima prvoklasnih?



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
20 hours ago, Frank Pembleton said:

U TCUšće kod stepenica SmallTree ako još postoje...



... Shiit has hit the fan...
 

 

20 hours ago, Host said:

SmallTree ima prodavnicu u Svetog Save. Nesto veci izbor nego u Kuci caja (recimo imaju Pu Erh), ali ni tamo nemoj da ocekujes prvoklasne travke za svoj caj u 5. 

 

Hvala. Ne tražim nešto naj naj, to nabavljam preko za kod kuće, treba mi nešto pristojno za kancelariju a što nije Ahmad/Twinnings Early Gray/English Breakfast, jer se otprilike na to svodi izbor u ,,bolje snabdevenim" radnjama u centru (u onim lošije snabdevenim ima samo Sir Winston, Lipton, Fructus i tako taj treš). Voleo bi da nađem neki solidni crni čaj koji nije jedan od ta dva standardna engleska tipa.

 

Inače OK mi je turski čaj koji prodaju u simit saray-u ali ta firma kod nas očigledno propada (a i treba, jer im je osim čaja sve ostalo krš, mnogo gori kvalitet nego u Istanbulu, a ni tamo nisu ne znam šta - turski hleb&kifle) i svuda oko mene gde su bili lokali, zatvoreni su skoro

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...