Jump to content
IGNORED

'De ima da se pazari?


foto

Recommended Posts

Jebo vas Aman. Neke 2014. ili 2015 devojka i ja živeli na Altini. I odmah tu pored njene zgrade, na samom ulazu u slavnu altinu, bila velika samoposluga. I stalno dolazimo nas dvoje po sosnovne potrepštine. I kupujemo sušeni paradajz u teglicama ( mislim da je bio onaj nestali Amfisa) i Vidimo da ga nema više na polici. I Pitamo Prodavca na kasi: Nama više sušenog paradajza, kad stiže opet?

 

-A on odgovara: Ne znam, to samo vas dvoje kupujete.

 

Stoga, jebala vas popara i Aman više te glupe prodavnice!!!

Link to comment

[mention=12]ordi[/mention] ne dolazim ni sa te strane [emoji3] ali bitno da je sve blizu, sve cu da isprobam, samo da se dokopam neke radnje.

 

 

[mention=1278]Ras[/mention] ma moras imati na pijaci svoje proverene prodavce, pusti te industrijske proizvode, neuporedivo je.

 

 

 

 

Link to comment
59 minutes ago, Jumanji said:

 

 

"ma moras imati na pijaci svoje proverene prodavce"

 

 

 

Teško da ima boljeg rešenja i videću kako izgleda bez njega verovatno uskoro, jbg.

Link to comment

Hvala na predlozima, dobio sam još neke, pa bumo videli!

 

Danas mi u (skoro) lokalnoj mesari prodavac kaže: maločas smo prodali! Dođite u utorak, imaćemo.

U utorak rade do 14.

Molim da mi se odobri korišćenje slobodnog dana.... 

To je taj višak vrednosti koji u novoj ekonomiji dobija potrošač, koji više nije u poziciji da prosto kupi jagnjeći kotlet, već mora malo da se pomuči oko njega i oseti se skoro poput lovca.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...